• Міліція розігнала близько 10 000 селян села Дунчжоу, які намагалися провести акцію протесту

  • Вівторок, 25 грудня 2007 року
 
22 грудня близько 10 години ранку в селі Дунчжоу відбулося велике зіткнення селян із владою. Неподалік від місця кривавих подій 12 червня 2005 р. (коли міліція відкрила вогонь по селянах, внаслідок чого були поранені і вбиті), відбулося серйозне зіткнення близько 10 000 селян і близько двох тисяч озброєних міліціонерів. Міліціонери кинули в селян декілька сотень гранат із сльозогінним газом, щоб розігнати їх.
 
Нещодавно, щоб добудувати електро вежу № А11, місцева влада направила в село Дунчжоу, в якому йде будівництво, близько двох тисяч міліціонерів, щоб вони не дозволяли селянам провести будь-які дії протесту. При цьому місцеві чиновники самі по черзі чергували там, а також по всьому селу поширили помилкову інформацію про те, що із земельного питання вони вже повністю розрахувалися з селянами, виплативши їм належну компенсацію.
 
Ця інформація, яка є відвертою брехнею, викликала сильний гнів у людей; вони зібралися біля під'їзду до будівництва і почали вимагати від влади пояснень.  
 
Один із селян розповів, що їм дали відсіч загони міліції, що на дорозі дуже багато міліційних машин. На цей раз міліція особливо жорстоко била їх і морила сльозогінним газом. Багато літніх людей від побоїв не можуть вставати.

Кореспондент Великої Епохи подзвонив у відділення міліції села Дунчжоу і запитав про ситуацію. Співробітник міліції, який зняв трубку, сказав, що він весь час знаходився у будівлі міліції і зовсім не в курсі того, що відбувається.
 
Будівництво знову триває, селяни не змогли здолати загони міліції, і не змогли наблизитися до будівництва, щоб перешкодити будівельним роботам.
 
Близько 12-ої години бойові дії закінчилися, селяни, які тікали, з плачем кричали: «Врятуйте нас! Врятуйте селян Дунчжоу!»
 
Версія китайською

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...