• Звернення учасників форуму «Китай майбутнього»: Створюється тимчасовий уряд Китаю

  • Понеділок, 10 грудня 2007 року
 
Форум «Китай майбутнього» опублікував звернення під назвою «Створити тимчасовий уряд Китаю» із закликом підготувати тимчасовий уряд Китаю, який замінить китайську компартію (КПК) після її розпаду. Для того, щоб тимчасовий уряд Китаю був успішно сформований на ще ширшій основі, оргкомітет вирішив запросити до участі в цьому великому виборі видатних людей, як в Китаї, так і за його межами. Повний текст звернення наводиться нижче.

Форум «Китай майбутнього» опублікував звернення під назвою «Створити тимчасовий уряд Китаю» із закликом підготувати тимчасовий уряд Китаю, який замінить китайську компартію (КПК) після її розпаду. Для того, щоб тимчасовий уряд Китаю був успішно сформований на ще ширшій основі, оргкомітет вирішив запросити до участі в цьому великому виборі видатних людей, як в Китаї, так і за його межами. Повний текст звернення наводиться нижче.

Починаючи з самого свого створення (липень 2006 р.) на форумі «Китай майбутнього» учасники, як з Китаю, так і з-за кордону, постійно обговорювали питання створення тимчасового уряду Китаю, кажучи про важливість і невідкладність цього проекту. Були запропоновані конкретні дії і план роботи з його створення.

 
До 17-го з'їзду КПК деякі люди мали певні ілюзії щодо того, що компартія Китаю може активно сама почати реформувати політичний устрій, але все одно сподівалися, що КПК залишиться при владі. Проте компартія під час 17-го з'їзду абсолютно відмовилася перетворювати політичний устрій, таким чином, повністю розбивши останні надії цих людей.

КПК як і раніше дотримується своїх 4-х основних принципів, до того ж зараз вона в ще більшому ступені блокує інформацію в ЗМІ та в Інтернет, продовжує посилено пригнічувати свободу слова. У Китаї правозахисники, дисиденти, члени підпільних релігійних церков, а також послідовники Фалуньгун зазнають жорстокого придушення і репресій. Одночасно з цим корумповані чиновники КПК силою відбирають у китайських громадян їхню землю і нерухомість, по всій країні нестримно ростуть ціни на товари, життя людей стає все важчим.

За останній рік в Китаї значно погіршала ситуація в політичній, економічній і кредитно-фінансовій сферах, суперечності наростають. При цьому КПК стосовно людей продовжує використовувати методи тиску і обману, через що ще більше загострилися суперечності в суспільстві, їх почало ще важче вирішити. Своєю майстерною в брехні мовою КПК висуває гасло про так зване «гармонійне суспільство», що є ще одним її диявольським прийомом, який одурює людей.

Весь китайський народ вже повністю втратив надію на КПК, через наш форум вони постійно вимагають скоріше створити новий тимчасовий уряд Китаю, зібрати всі справедливі сили всього світу, і скоріше здійснити нашу головну мету - розкласти КПК. Одночасно з цим, багато китайських військових через групу «Голос військових» також вимагають скоріше створити новий тимчасовий китайський уряд, вони також просять, щоб цей уряд дав їм певні повноваження, щоб в зручний момент вони почали діяти і повалили диктаторську владу КПК.

Після свого створення в липні 2006 р. форум «Китай майбутнього» опублікував 3 документи: Маніфест форуму «Китай майбутнього», послання народу від форуму «Китай майбутнього» і послання народу від «Генштабу збройних сил по створенню демократії в Китаї». Головна ідея цих трьох документів в тому, що потрібно якомога раніше припинити правління тоталітарного режиму КПК, створити новий тимчасовий уряд Китаю і таким чином прокласти шлях для майбутнього Китаю. Вільного, демократичного, з конституційним управлінням.

Для створення нового тимчасового уряду форум «Китай майбутнього» вже провів велику підготовчу роботу. Сьогодні в китайському суспільстві вже створені всі необхідні умови для реального створення нового тимчасового уряду. Вже прийшов час зробити це, обстановка для цього вже повністю дозріла.

У листопаді 2007 року форум «Китай майбутнього» провів двоє зборів, на яких було ухвалено рішення створити організаційний комітет тимчасового китайського уряду, якнайскоріше створити склад самого уряду, таким чином задовольнити гарячі надії, очікування і вимоги китайського народу, а також прихильників реформ усередині КПК.

Організатори форуму «Китай майбутнього» висувають наступних кандидатів в організаційний комітет тимчасового китайського уряду (імена розташовані в алфавітному порядку):

Ан Чі (An Qi)
Чен Янчао (Chen Yang Chao)
Фен Хайгуан (Feng Hai Guang)
Цзя Цзя (Jia Jia)
Цзя До (Jia Kuo)
Представники групи «Голос військових»:
Тан Бочао (Tang Bo Qiao)
У Фан (Wu Fan)
Юань Хунбін (Yuan Hong Bing)
Чжу Кенчжай (Zhu Gen Zhai)
Спікер організаційного комітету тимчасового китайського уряду: У Фан, тел. +1 626-458-1020
Спікер із США: Тан Бочао, тел. +1 718-840-7166
Спікер азіатського регіону: Цзя Цзя, тел. +62 81319312266
Спікер тихоокеанського регіону: Юань Хунбін, тел. +61 407 506 525
Спікер європейського регіону: Чен Янчао, тел. +45 59911970, мобільний +45 22179678

Комітет підготовки тимчасового уряду Китаю бере на себе відповідальність розкласти КПК. Для участі в цій грандіозній справі запрошуються всі охочі, як з Китаю, так і з-за кордону.

1. Для участі в роботі тимчасового уряду. Зараз особливий період часу. Як радять нам з групи «Голос військових», для того, щоб запобігти можливій шкоді, яку може нанести КПК, а також нести відповідальність перед китайською нацією, нам потрібно добре координувати між собою. Всі учасники повинні надати: 1) свою коротку автобіографію; 2) заяву про «три виходи», а також письмово свої думки, які виникли після прочитання «9 коментарів»; 3) письмова заява-присяга члена тимчасового китайського уряду.

Контакти: У Фан, тіл. +1 626-458-1020, эл. ящик: chinaaffairs@gmail.com frankxie@epochtimes.com tbqfl64@hotmail.com{ Ця адреса e-mail захищена від спам-ботів. Щоб побачити його, у Вас повинен бути включений Java-Script Ця адреса e-mail захищена від спам-ботів. Щоб побачити його, у Вас повинен бути включений Java-Script

4. Відправка листів підтримки.

Контакт: Цзя До, тел. + 64 211209866, ел. ящик:  jiakuo@gmail.com Ця адреса e-mail захищена від спам-ботів. Щоб побачити її, у Вас повинен бути включений Java-Script Ця адреса e-mail захищена від спам-ботів. Щоб побачити її, у Вас повинен бути включений Java-Script

5. Підтримка стабільної роботи тимчасового китайського уряду грошовими пожертвуваннями.

Тим, хто надає фінансову допомогу, як подяка будуть вручені нагороди і медалі.
З цього питання, будь ласка, контактуйте з «Фондом Китаю майбутнього».
Контакт: Ан Чі, тел. +1 718-618-6061, ел. ящик: angel@futurechinaforum.org Ця адреса e-mail захищена від спам-ботів. Щоб побачити її, у Вас повинен бути включений Java-Script Ця адреса e-mail захищена від спам-ботів. Щоб побачити її, у Вас повинен бути включений Java-Script

6. Для тих, хто хоче допомогти розробити проект відмітного знаку і прапора тимчасового китайського уряду, контактуйте з Цзя До, тел. + 64 211209866, ел. ящик:  jiakuo@gmail.com Ця адреса e-mail захищена від спам-ботів. Щоб побачити її, у Вас повинен бути включений Java-Script Ця адреса e-mail захищена від спам-ботів. Щоб побачити її, у Вас повинен бути включений Java-Script .

Спікер форуму «Китай майбутнього» У Фан
01.12. 2007г.

Версія китайською

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...