• Студенти Артилерійського інституту влаштували погром

  • Середа, 5 грудня 2007 року
 
Як повідомляє кореспондент радіо «Вільна Азія» Ен Сю, в Артилерійському інституті народної визвольної армії, розташованому в м. Хефей провінції Аньхой, в середу 27 листопада почалася масова акція протесту, яка 28 листопада досягла свого піку.

Декілька тисяч студентів влаштували великомасштабний страйк у зв'язку з тим, що їхні дипломи не є офіційними і ніде не визнаються. Внаслідок безладів, будівлі училища було завдано серйозного збитку. Заняття були скасовані.

У цьому навчальному закладі три види студентів: перший - ті, хто належить до військової кафедри, офіційно вчаться на військовослужбовців, другий - ті, хто не належать до військової кафедри і вчаться як у звичайному інституті, і третя група - це студенти, за навчання яких платять фірми, з якими вони уклали договір. Останніх у цьому інституті 8 000 чоловік. Недавно ці студенти випускних курсів дізналися, що їхні дипломи офіційно не визнаються, як вища освіта, що і викликало обурення і масові безлади.

Один із студентів, на ім'я Пен Дун розповідає: «Саме те, що диплом, який нам повинні видати, - фальшивий, і викликало загальне обурення і невдоволеність. Спочатку бунт влаштували декілька тисяч студентів випускних курсів, а потім до них приєдналися й інші, всього взяло участь 6-7 тисяч студентів. Вони били всіх, хто намагався їх зупинити, били і студентів військової кафедри, розбили двері і вікна. Вони влаштували повний розгром на всіх поверхах інституту. Ці студенти були схожі на розлючених тигрів».

Студент додав, що на місце події прибула озброєна міліція, яка намагалася вмовити студентів припинити безлади. Студенти ж перевернули декілька міліційних машин. За словами міліції, для вирішення конфлікту найближчим часом повинні прибути війська з Нанцина.

Під час цього інциденту, для уточнення деталей того, що сталося, до адміністрації інституту подзвонив кореспондент. Людина, яка зняла трубку, сказала, що подробиць вона не знає, і порадила кореспондентам трохи менше цікавитися такими речами. Коли кореспондент подзвонив удруге, трубку зняв інший співробітник інституту, який відкинув факт масових безладів, і сказав, що нічого особливого не відбулося, що в будь-якому навчальному закладі є студенти, які не хочуть вчитися, тому і провокують різні конфлікти, але в їхньому інституті таких дуже мало. Він також відзначив, що до них, звичайно ж, будуть вжиті суворі заходи.

Того ж дня на деяких сайтах в Інтернеті з'явилася інформація про те, що Міністерство освіти і Військовий комітет не визнають дипломи цього інституту. У повідомленні також було застереження - у жодному випадку не поступати вчитися у цей інститут.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...