• Місцева влада перешкоджає апелювати в Пекіні вчителям із провінції Хенань

  • Неділя, 2 грудня 2007 року
 

 

Починаючи з 18 листопада, до Пекіна один за іншим приїжджають з апеляцією народні вчителі з провінції Хенань. Як повідомляє кореспондент сайту «Міншен куаньча» Лю Фейює,    вони приїхали з 40-50 міст і повітів провінції Хенань, приблизно по 3-5 представників від кожного міста.

Нас повідомили, що, коли вони зібралися в Пекіні, місцева влада перешкоджали їх пересуванню. Дуже багатьом з них не давали їхати до Пекіна ще в їх місті. Як сказав один з представників з повіту Баофен вчитель Бан, в їх повіті четверо з п'ятьох вчителів, що збиралися їхати до Пекіна з апеляцією, були висаджені з автобуса і відправлені назад. У повіті Мень назад повернули чотирьох людей; у повіті Сюу дві людини; представник народних вчителів повіту Ічуань Гу Люсо був поміщений під домашній арешт.  

Одночасно з цим, представники влади провінції Хенань відправили до Пекіна багатьох спеціальних співробітників, що відповідають за те, щоб люди з їх провінції не їздили в столицю з апеляціями. Увечері 18 листопада ці співробітники відшукавши готель в Пекіні, в якому зупинилися всі ці апелянти, і, застосовуючи силу, намагалися примусити їх повернутися додому.  

Як нам розповів вчитель Бан, двоє вчителів, що приїхали з міста Циюань провінції Хенань, вчора пішли на площу Тяньаньмень, де були схоплені і відвезені. 

19 листопада більше ста народних вчителів із провінції Хенань, подолавши великі перепони і труднощі, нарешті дісталися до відділу прийому апеляцій громадян в будівлі Державної Ради.

 

 

Версия на китайском 

 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...