• КПК видала директиву: 'Розшукати і заарештувати учасників міжнародного конкурсу китайського вокалу»

  • Середа, 31 жовтня 2007 року
 
Перший міжнародний конкурс китайського вокалу, організований телебаченням NTDTV (Нова Династія Тан), який проводитиметься наступного тижня, привертає велику увагу громадськості.
Вже понад  сто співаків із понад  двадцяти країн  записалися на  участь у конкурсі. Проте проведенню конкурсу намагається перешкодити компартія Китаю.   Декілька чоловік, які збиралися брати участь у конкурсі, зазнали обшуку і арешту.

Кореспондент Великої Епохи отримав відомості, що 8 жовтня близько 18 години,  міліція з двох відділень міста Фушунь, провінції Ляонін, одночасно приїхала до квартир, де жили троє учасників конкурсу.  Завдяки щасливому випадку, цих людей не виявилося вдома. Дізнавшись про візит міліції, вони вимкнули стільникові телефони і сховалися. Їхні родичі досі не знають, де вони знаходяться.

Одна   з учасниць цього міжнародного конкурсу, пані Лю Шуцзя з Німеччини повідомила, що вранці 9 жовтня, їй подзвонив знайомий одного  з учасників конкурсу з проханням передати організаторам і телебаченню NTDTV інформацію про те, що учасник вокального конкурсу не спійманий і переховується.

«Проте іншому конкурсантові не вдалося уникнути арешту і обшуку квартири з боку правоохоронних органів КНР», - продовжила Лю. Допиту зазнали навіть члени його сім'ї, яким ставили запитання про те, чи любить співати їхній родич, чи має він подругу і так далі

У всіх трьох чоловік є закордонні паспорти, які були оформлені не через місцеві органи міліції. Візи були видані консульством США після того, як телебачення ТБ НДТ направило туди клопотання.

«Дуже підозріло, як  компартія отримала інформацію про цих трьох учасників? Те, що вона отримала цю інформацію, показує, як серйозно вона ставиться до цього конкурсу», - відзначила пані Лю Шуцзя.

Спікер телебачення NTDTV (Нова Династія Тан) Хун Кайлі повідомила, що ці дії китайської влади не мають ніяких законних підстав. Телебачення NTDTV стурбоване тим, що сталося. Воно закликає міжнародне співтовариство докласти зусилля для  визволення цих учасників з континентального Китаю.

Хун Кайлі  також відзначила, що через те, що телебачення NTDTV повідомляє правду про  компартію,  КПК використовує всі способи, щоб перешкоджати діяльності телебачення NTDTV. «Кожного разу компартія Китаю намагається перешкоджати заходам телебачення, але кожного разу  її перешкоди тільки підсилюють імідж телебачення. Кожного разу КПК хоче придушити Істину, але кожного разу Істина підсилюється», - відзначила Хун Кайлі.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...