• Список отруєних продуктів, що виробляються в Китаї

  • Середа, 31 жовтня 2007 року
 
Асортимент китайських продуктів дуже різноманітний, проте останнім часом на континентальному Китаї один за іншим були виявлені отруєні харчові продукти. Це викликало тривогу у людей, які планували приїхати до Китаю.

«Зараз в Китаї дуже важко знайти натуральні і неотруєні продукти. В порівнянні з китайцями, які в своєму повсякденному житті можуть розрізнити, яка їжа є отруєною, а яка ні, іноземцям залишається тільки покладатися на Бога», - повідомляє один з офіційних сайтів КНР.

За офіційною статистикою, щорічно понад сто тисяч китайців отруюються неякісними продуктами харчування. Більше трьохсот мільйонів китайців захворюють через споживання отруєної їжі. Надалі у 40% з них виявляється рак.

За повідомленням радіо «Голос Німеччини», адміністративна влада Пекіна вже офіційно попередила учасників Олімпійських ігор, що якщо вони випадково спожили отруєну їжу, то можуть не пройти через медичний тест.

Є такі добросерді китайці, які попереджають учасників Олімпіади, що, якщо ті не хочуть отруїтися китайською їжею, то їм потрібно уникати поїздок до Китаю. Оскільки у іноземців немає достатньо досвіду, щоб розрізняти отруєну їжу, їм слід бути насторожі.

Список отруєних продуктів

Отруєне м'ясо

Щоб скоротити термін вирощування свиней і швидше продати їх, їм роблять ін'єкції гормонів і антибіотиків, які є найбільш поширеним методом прискорення росту тварин в Китаї.

Інший спосіб - додавати в корм свиней хімікат, що робить м'ясо «нежирним», також викликає у гурманів велику тривогу. Цей хімікат стимулює зростання свиней і робить їх м'ясо нежирним, проте ці харчові домішки дуже стійкі, тому можуть накопичуватися в м'ясі і довго зберігатися в ньому. Їх не можна видалити навіть при дуже високій температурі, коли м'ясо починають смажити.

Коли людина спожила м'ясо, що містить ці хімікати, у неї з'являються такі побічні реакції, як запаморочення, головний біль, блювота, почастішання пульсу, тремтіння м'язових вен на обличчі і так далі. Особливо, якщо людина має високий тиск або серцеві захворювання, то вживання їжі, що містить ці небезпечні домішки, може стати загрозою її здоров'ю.

(далі буде)

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...