• Потужні вибухи в провінції Хенань призвели до жертв і руйнувань

  • Субота, 13 жовтня 2007 року
 
Ударна хвиля від потужного вибуху на одному зі складів піротехніки в селі Сяоді призвела до детонування піротехніки, що зберігалася на сусідньому складі. На місці вибуху утворилися дві вирви, кожна діаметром 60 метрів і 6 метрів завглибшки. Як повідомляють місцеві жителі, сотні людей здобули поранення, є жертви; пошкоджені всі будинки на відстані півтора кілометри від складу; знищені поля в радіусі 1 км від вибуху.

Наслідки вибуху відчувалася на значній відстані. Житель міста Пуян, яке розташоване за 20 км від місця вибуху, поділився своїми переживаннями: «Я подумав, що вибухнула ядерна бомба. З віконних рам вилетіло все скло. Трясло, немов під час землетрусу. Дотримуючись запобіжних заходів, я швидко вискочив із будинку, але коли пролунала серія нових вибухів, я миттю заскочив назад, подумавши, що почалася війна».

Буквально через день уже в іншому місті – Пуян – пролунали потужні вибухи. 18 вересня близько 20 години біля заправної станції вибухнув бензовоз. За словами очевидців, пожежа тривала аж до наступного дня. В результаті вибуху загинуло кілька чоловік. Причиною катастрофи стало недотримання правил техніки безпеки під час переливання пропану-бутану з цистерни в резервуар. Винуватці події – водій машини, що везла цистерну, і господар цистерни, що вибухнула, – відразу ж втекли з місця події.

Місцева влада повністю заблокувала повідомлення та всю інформацію про цей інцидент, що надійшла в ЗМІ. Дані та фото, розміщені в мережі Інтернет, негайно вилучили.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...