• Робочі китайського комбінату з виробництва борошняних виробів готують продукцію за допомогою ніг

  • Понеділок, 1 жовтня 2007 року
 
«У численних підпільних комбінатах з виробництва борошняних виробів в Китаї не дотримуються правил гігієни, а працівники не мають ніякого уявлення про правила дотримання чистоти», - повідомила 13 вересня гонконзька газета. У південному місті Китаю Шеньчжень під час ревізії декількох комбінатів було виявлено, що працівники місили тісто ногами.

Журналістське розслідування показало, що в комбінаті, розташованому на вулиці Буцзі, жоден із восьми працівників не мав відповідного спецодягу. Босими ногами вони збирали розсипану по підлозі локшину і знову закидали її в машину для виготовлення локшини. Одягнені в шорти, вони обливалися потом, який потрапляв прямо на борошняні вироби. У цеху стояв різкий нудотний запах.

Перед входом в цех розташовуються декілька корзин з цвілим тестом. Як пояснила кореспондентам одна з прибиральниць, ці грудки тіста були відходами, що куплені в ресторані. Їх додають у свіже тісто, а з нього виготовляють локшину, пельмені та інші борошняні вироби.  

Один тільки цех такого роду щодня може перероблювати 5 тонн муки. Їхня продукція продається у багатьох магазинах, ресторанах і супермаркетах.  

Після публікації журналістського розслідування відповідні інстанції вже закрили цей комбінат із виготовлення  борошняних виробів.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...