• У Китаї розкрита найкрупніша справа продажу дітей, 40 з них вдалося врятувати

  • Субота, 22 вересня 2007 року
 
Правоохоронні органи міста Наньцзін оголосили, що розкрита найкрупніша справа продажу дітей, 47 чоловік з цього злочинного угрупування арештовані, врятовано 40 дітей.
 
У поїзді під номером K156 співробітники міліції помітили 4-х підозрілих жінок, які їхали з дитиною, - повідомляє газета «Вечірній Янцзи». Вони практично не годували дитину. Тільки коли вона сильно заплакала, жінки дали дитині трохи розчинного молока. Після допиту, з'ясувалося, що ці жінки займаються торгівлею немовлятами.
 
За цим слідом міліція виявила цілу банду, що займається викраданням і продажем дітей. На даний момент було арештовано 47 членів банди, решта знаходиться у розшуку. Група торговців дітьми промишляла з 2005 року, за цей час було викрадено або куплено більше 60 дітей з 16 провінцій, яких доставляли для перепродажу в інші провінції. Зараз 40 з них вже знайдені міліцією.
 
Як призналися арештовані жінки, вони купували дітей за 200 або 500 юанів, перепродавали і на цьому могли заробити від 2000 до 3000 юанів. Наступні перекупники вже за кожну продану дитину отримували дохід приблизно у 10 000 юанів.
 
На думку експертів, сприятливі умови для широкомасштабної торгівлі дітьми створила політика правлячої партії, яка ухвалила «одна дитина в одній сім'ї» і традиційна перевага народження хлопчика, а не дівчинки, що особливо сильно спостерігається в селах.
 
Збільшення активності міграції населення також сприяє зростанню кількості викрадань і продажу дітей.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...