• Поява акцій монастиря Шаолінь активно обговорюється на китайських Інтернет сайтах

  • Середа, 5 вересня 2007 року
 
За повідомленням кореспондента Великої Епохи, останнім часом на Китайських Інтернет сайтах активно розповсюджуються новини, про те що монастир Шаолінь планує випустити акції.
 

За повідомленням ЗМІ континентального Китаю, адміністрація міста Денфен в провінції Хенань, де розташований монастир, заявила, що планується випуск IPO (перших публічних акцій) монастиря Шаолінь, щоб розвивати туризм. Заздалегідь випуск буде у другій половині 2008 року. Також була стаття про те, що мета випуску акцій - перетворити Шаолінь на найдорожчий монастир у світі. Стаття викликала зацікавленість до цього питання.
 
Настоятель монастиря Шаолінь Ші Юнсінь 21 серпня публічно заявив, що інформація про випуск акцій не точна. Комітет у справі туризму в районі гори Суншань (де розташований монастир Шаолінь) також заявив, що не сам монастир хоче випускати акції, а туристична компанія, яка зараз знаходяться в процесі створення від різних сторін.
 
Як повідомила в Інтернеті проінформована  людина, за володіння монастирем Шаолінь, використання якого принесе великі гроші, борються багато сторін: адміністрація провінції, міста, комітет туризму та ін.
 
За деякими даними, зараз одну третину бюджету міста Денфен приносить туристичний дохід від монастиря Шаолінь. Газета «Торгівля в провінції Хенань» повідомляла у лютому цього року, що дохід від вхідних квитків до монастиря Шаолінь у 2006 році перевищив сто мільйонів юанів. Англомовна газета «Вейбао» повідомила, що бізнес монастиря швидко розвивається. Дохід перевищує 10 мільйонів фунтів стерлінгів, одну третину з них, отримує сам монастир.
 
Хоча настоятель монастиря Шаолінь відкинув подібні чутки, але людина, яка володіє інформацією, повідомила в Інтернеті, що настоятель монастиря так говорить тому, що всі зацікавлені сторони ще не змогли домовитися між собою.
 
Чутки про випуск IPO монастиря Шаолінь все більше обговорюються населенням. Використання монастиря для збагачення викликає багато критики серед людей.
 
Сам настоятель Ші Юнсінь використовує всі сучасні інструменти, такі як: Інтернет, ноутбук, цифрові фотоапарати, стільникові телефони нових моделей. Найгірше те, що він штовхає монастир Шаолінь і всіх ченців у хвилю мирянської економіки.
 
У 1987 році 22-річний Ші Юнсінь став провідним монастиря Шаолінь, у 1999 році став настоятелем. На початку він поширював книги про таємниці шаоліньського Ушу і про шаоліньську медицину, потім зайнявся реєстрацією торгової марки «Шаолінь», освітленнями (Кайгуан) і продажем «щасливих» номерів стільникових телефонів.
 
Пізніше, монастир Шаолінь почав розширення своїх дій за межі Китаю. У всьому світі реєструються філії монастиря Шаолінь. Щороку, він більше 2 разів на місяць літає за кордон. До 2004 року виступи групи ченців Шаоліня вів сам Ші Юнсінь, більше 1000 разів у більш, ніж 60 країнах, у тому числі в Росії, заробивши на цьому великі гроші.
 
Ші Юнсінь - народний депутат, голова асоціації буддизму Китаю і голова асоціації буддизму провінції Хенань. Він часто відверто заявляв, що релігійні монастирі повинні мати однакові політичні погляди з урядом. Деякі користувачі Інтернету в Китаї виразили сумніви щодо його особи, називаючи його «агент КПК в буддизмі» або «інструмент промивання мізків», який руйнує справжню віру у послідовників буддизму.
 
Один китаєць писав в Інтернеті, що використання церемонії освітлення (Кайгуан) для збагачення - це порушення сенсу буддийської віри. Комерція замінила читання сутр, медитацію, вдосконалення і тренування Ушу. Монастир Шаолінь не тільки не отримав так званого «розвитку», навпаки, він перестав бути «чистою землею» для віруючих буддизму.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...