• Погані умови праці викликали страйк на фабриці з виробництва мобільних

  • Середа, 29 серпня 2007 року
 
Більше тисячі працівників заводу з виробництва мобільних телефонів влаштували страйк у місті Шеньчжень 20 серпня. Протест викликан діями адміністрації підприємства, яка істотно знизила зарплатню, та збільшила робочий день.
 
Страйк почався з мітингу, який робочі провели під час обідньої перерви. Працівники вийшли на вулицю та перекрили дорогу. Міліція заарештувала декількох робочих. Після перерви, всі повернулися на підприємство, та продовжили бастувати на робочих місцях.
 
«Під час розгону протестуючих міліціонери зламали ногу працівнику заводу», - розповідає очевидець події.
Зі скарги складеної працівниками підприємства, відомо, що починаючи з 2006 року, адміністрація використовувала різні способи та хитрощі для зниження заробітної платні. У порівнянні з минулим роком, заробіток працівників фактично зменшився на 50%, а об'єм роботи збільшився у 2 рази. Враховуючи постійне підвищення вартості на продукти харчування та житло, багато службовців вже не в змозі забезпечити власне існування.
 
Протестуючі наголошували: „більше ми не можемо мовчати, не можемо продовжувати бути баранами, яких довільно заколюють. Тепер ми відкрито вимагатимемо дотримання наших законних прав".
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...