• Військовий літак рухнув на село поблизу міста Фучжоу

  • Середа, 29 серпня 2007 року
 
Військовий літак «J-7» втратив управління і рухнув на житловий квартал села Ченменьчжень, розташованого недалеко від міста Фучжоу провінції Фуцзянь, трагедія сталася 16 серпня. Внаслідок падіння загинули дві людини та зруйновано декілька будівель, повідомляє кореспондент Великої Епохи.

У телефонному інтерв'ю нашому кореспондентові декілька місцевих жителів підтвердили падіння літака. Дві людини були розчавлені літаком, один з них був хлопчик. Після інциденту місце падіння блокувала міліція. Рух транспорту зупинено. Місцевий уряд заборонив передачу інформації та увів військове стан у цьому районі.
 
Свідок події на ім‘я Вань повідомив, що  пілот літака встиг катапультуватися і залишився живим.
 
Місцевий житель сказав по телефону: «Я знаю про цей інцидент, але не можу вам розповісти подробиці, тому що нам наказують мовчати». Інший житель також повідомив, що «місцевий уряд вже опублікував оголошення, що не можна розповідати про це».
 
Гонконгська газета «Тайян» повідомила, що місцевий житель Лі - сказав, що коли літак впав на будівлю - вибуху не було, але піднявся величезний стовп диму. Охочих подивитися на аварію зблизька, зупиняли військові, попереджаючи, що у літаку бомби.
 
За два кілометра від місця падіння літака знаходиться аеропорт. З 1996 року він був переданий військовим. Місцеві жителі щодня бачать військові літаки, що літають, більшість з них  - «J-7».

 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...