• Влада Китаю продовжує конфісковувати землю у селян, насильно придушуючи їхні протести

  • Понеділок, 13 серпня 2007 року
 
Міське бюро з контролю за природними ресурсами міста Ченду провінції Хенань насильно конфісковує землі у селян і змушує їх переїхати. Для цього 6 серпня  місцевий уряд відправив робочих до цього району з метою знищення посівів на полях.

Такі дії влади викликали бунт у декількох десятків селян. За словами селян, для залякування місцевих жителів була направлена озброєна поліція. Під час конфлікту між селянами і співробітниками правоохоронних органів п'ятеро селян було побито, троє із них були серйозно поранені і пізніше були відправлені до лікарні.

Такі дії місцевої влади викликані тим, що чиновники хочуть побудувати в цій місцевості завод, повідомляє радіо «Вільна Азія».  За словами селян, у трьох селах вже були конфісковані землі в селян. Уряд обіцяв виплатити їм компенсацію у розмірі  25 тисяч юанів (близько 3000 доларів). При цьому селяни відзначають, що чиновники не тільки пропонують мізерне відшкодування, але й цю суму досі не почали виплачувати. «Будувати завод заради розвитку економіки, але для кого її розвивають? Щоб  поліпшити економіку, хіба потрібно примушувати селян вмирати з голоду?» - ставлять питання місцеві жителі.

Підписатися:

Коментарі