• Перед початком Олімпійських ігор-2008 у Пекіні поліція затримала іноземних кореспондентів

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Понеділок, 13 серпня 2007 року
 
До початку Олімпійських ігор-2008 у Пекіні залишився рівно рік, організація «Репортери без кордонів» відзначає, що влада Китаю не дотрималася своєї обіцянки надати свободу ЗМІ.

6 серпня «Репортери без кордонів» організували прес-конференцію і провели мітинг протесту перед будівлею Головного комітету організації Олімпійських ігор у Пекіні. Вони вимагали від влади Китаю звільнити більше ста ув'язнених кореспондентів і журналістів, що працюють в Інтернеті.

Під час акції протесту, поліція Пекіна затримали більше десяти іноземних журналістів, які брали інтерв'ю на мітингу, зокрема кореспондента з міжнародного інформагентства Франс Прес. Представників ЗМІ не випускали з центру затримання більше години, не повідомляючи причин затримання. За словами очевидців, кореспондентів випустили з поліцейської дільниці тільки після телефонного дзвінка з МЗС Китаю.

Начальник азійського відділення організації «Репортери без кордонів» пан Вінсент Броссел відзначив: «Найважливіший момент у тому, що ми не закликаємо людей виступати проти Олімпійських ігор у Пекіні, ми закликаємо владу Китаю виконати свою обіцянку: звільнити політичних в'язнів, дати свободу слова в Інтернеті, припинити своє втручання в радіомовлення».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...