• У ресторані Гуйчжоу з'явилася найбільша пароварка

  • Субота, 22 вересня 2007 року
 
«Бамбукові грати для варіння» або бамбукова пароварка є одним з найпоширеніших видів кухонного приладдя в Китаї. У одному з ресторанів міста Гуйчжоу з'явилися найбільші в Китаї грати для варіння на пару.
 
Діаметр грат досягає трьох метрів. На них можна готувати 70 блюд одночасно. У конструкції кришки пароварки використаний електромеханізм, який дозволяє піднімати її автоматично.
 
Пароварка ставиться на стіл у залі для клієнтів, діаметр такого столу 4,5 м. За одним столом може розміститися 30 чоловік одночасно. Перед кожним приладом ставлять декілька видів паличок, самі великі з них завдовжки  1,5 м., така сервіровка дозволяє дотягнутися до блюда, що знаходиться у центрі пароварки. Навколо столу протягом всієї трапези стоять офіціанти, готові у будь-який момент допомогти клієнтові.
 
«На виготовлення тільки однієї кришки пароварки пішло три місяці», - повідомив господар ресторану. На даний час ця бамбукова пароварка є найбільшою в Китаї. Господарі планують зареєструвати її в "Книзі рекордів Гіннеса".

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...