• Компартія Китаю визнала свинячу епідемію в країні

  • Середа, 5 вересня 2007 року
 
Після безлічі повідомлень про свинячу пандемію у Китаї, 23 серпня власті країни підтвердили її існування у 26 провінціях. У той же час, китайські офіційні особи стверджують, що вірус «Синє вухо», як охрестили джерело епідемії, не може заражати людей.
 
Спікер міністерства сільського господарства Китаю 23 серпня повідомив, що в 26 провінціях країни з'явився вірус «Синє вухо», в цілому заражено 257 тисяч свиней, з них загинули 68 тисяч і  знищено спеціально 175 тисяч свиней.
За останні півроку через масовий мор свиней сильно росте ціна на свинину. Комуністичний режим Китаю приховує всю інформацію про епідемію і відмовляється передати зразки вірусу для досліджень.
 
Варто відзначити, що того ж дня Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) опублікувала попередження про можливість розповсюдження пандемії в інших країнах і вимагає, щоб уряди всіх країн публічно повідомляли про пандемію у разі її появи.  
Міжнародні фахівці стверджують, що джерело цієї свинячої пандемії зовсім не вірус «Синє вухо», оскільки він не може привести до смерті тварини. Газета «Нью-Йорк Таймс» та інші міжнародні ЗМІ виразили побоювання, що компартія Китаю знову намагається приховати правду, як це було з атиповою пневмонією.
 
У доповіді, опублікованій ВООЗ 23 серпня, говориться про небезпеку розповсюдження пандемії, передаваної через продукти. ВООЗ просить всі країни, що є її членами, підсилити взаємодію, передавати зразки вірусу, разом вивчати його і розробляти вакцину.
 
Доктор з університету Нордінхама (University of Nottingham in England) відзначив, що «Синє вухо» може викликати захворювання свині, але зазвичай свиня не може померти від цього вірусу. Відомості, представлені КПК, не відповідають їх висновкам.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...