• Загинув забутий в автобусі п'ятирічний хлопчик

  • Середа, 5 вересня 2007 року
 
Хлопчика на ім‘я У Цзіюй, який відвідував двохмовний дитячий садок Іньцзо у місті Цзінань провінції Шандун, залишили на дев'ять годин в автобусі. Коли його знайшли, він вже помер.

За інформацією з Інтернет форуму "Тяньянь Цзатань", близько 7 ранку 8 серпня 2007 року У Цзіюй сів у шкільний автобус. Він та ще декілька дітей грали, коли водій несподівано натиснув на гальма, вони впали на підлогу. Двоє вихователів, які їхали з ними у шкільному автобусі прикрикнули на дітей та сказали, щоб вони сиділи на своїх місцях. Дорослі також наказали дітям, коли автобус приїде у дитячий садок, не виходити з автобуса.

З прибуттям, двоє вихователів першими вийшли з автобусу і наказали дітям теж виходити. Проте У, який завжди був слухняним, не наважився вийти з автобуса. Переляканий, він тихо сидів на задньому сидінні.

Дорослі не перевірили, чи залишився в автобусі хто-небудь, і не перерахували дітей, а водій припаркував автобус на зупинці та замкнув двері.

Близько 17.00 водій відкрив двері автобуса та побачив на підлозі хлопчика. Його відвезли у лікарню Цяньфошань. Лікарі вважають, що У Цзіюй помер близько 15.00 вечора від гіпертермії.

Цього дня у Цзінані було дуже жарко. При закритих вікнах температура в автобусі могла досягати 65 градусів С.

Адміністрація дитячого садка намагалася приховати факти цієї трагедії. Близько 17.40 директор садка Сюй сказав матері У по телефону, що хлопчика перевели у відділення швидкої допомоги в лікарню Цяньфушань через кисневе голодування.

Мати У відчула недобре та почала розпитувати про цей випадок інших дітей у класі У. Тоді вона і дізналася про страшну трагедію.

Двохмовний дитячий садочок «Іньцзо» є найдорожчою платною установою на цій території. Їх рекламні буклети свідчать, що він має «першокласну систему управління та групу висококваліфікованих працівників», які формують «майбутню еліту».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...