• Китайська авіакомпанія: «Хто скаржитиметься, той не полетить»

  • Середа, 29 серпня 2007 року
 
Авіакомпанію міста Шеньчжень звинувачують у тому, що вона «кинула» більше 20 пасажирів, які виразили незадоволеність з приводу затримки авіарейсу цієї компанії, повідомляє гонконзька газета „Тайян".
 
Як пише Гонконгське ЗМІ, літак що здійснював рейс ZH9857 за маршрутом Шеньчжень-Чанчунь за розкладом повинен був вилетіти вранці 20 серпня о 9:10, але з невідомих причин, рейс затримали, через що більше ста пасажирів були вимушені чекати на майданчику перед виходом на посадку. Більше 20 пасажирів, незадоволених затримкою і сервісом авіакомпанії, звернулися до керівництва зі скаргою та вимогою виплатити компенсацію.  
 
Через 2 години авіакомпанія пропустила на посадку всіх, окрім тих пасажирів, які поскаржилися. Скаржників відвезли до літака окремим автобусом, але коли вони вийшли, то побачили, що літак вже злітає.

Коли всі постраждалі повернулися до зали очікування, їм сплатили компенсацію у розмірі 200 юанів.  В очікуванні наступного рейса їм довелося просидіти ще 8 годин у приміщенні аеропорту.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...