• Розгром шашличень переріс у масову сутичку між міліцією і жителями Чунціна

  • Понеділок, 1 жовтня 2007 року
 
Розгром торгових прилавків на одному з перехресть міста Чунцін, влаштований міліцією 4 вересня, переріс в найбільше зіткнення. У конфліктній ситуації, яка затягнулася до пізнього вечора, приймало участь близько 2 тис. людей.

«Заваруха» почалася о 7 годині вечора. Службовці відділу охорони громадського порядку розгромили декілька шашличень розташованих біля дороги. Варварство з яким вони крушили «міні-закусочні» і били торговців, зачепило місцевих жителів, що спостерігали за тим, що відбувається. Поступово на місці інцендента зібралося близько 2 тис. чоловік. Ситуація загострилася, коли міліційна машина поїхала на натовп присутніх. Люди, що розбушувалися, перевернули машину і підпалили її.

Більшість фотографій, зроблених очевидцями під час сутички і опублікованих в мережі Інтернет, через короткий час були видалені.  

За офіційною статистикою властей КНР, з 1993 по 2006 рр. щорічно в найкрупнішому зіткненні в Китаї брало участь від 10 до 60 тисяч чоловік. У 1997 році цей показник збільшився до 80 тисяч. Щороку відбувається близько 200 випадків такого роду.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...