• Знайдена єдина фотографія триметрового велетня

  • Понеділок, 1 жовтня 2007 року
 
Виявлені докази існування триметрової людини, яка жила за часів династії Цін (остання китайська династія 1644-1911 рр.) в провінції Цзянсі повіту Уюань. Раніше у цих місцях про велетня  багато говорили, але підтверджень його існування не було. Нещодавно знайдене фото доводить факт його існування.

Жителі села Хунгуань, повідомили, що у літопису зафіксований запис про людину на ім'я Чжань Шичай, зріст якої складав три метри. Одна з вулиць цього села, колись носила назву «Висока людина». На цій вулиці навіть зберігся будинок з незвично високим вхідним отвором, заввишки більш ніж три метри.

Місцевий житель на ім'я Чжань Чжаочунь розповів, що у цьому будинку колись висіла одна фотографія велетня, але вона була знищена в період «Великої культурної революції». Свого часу, Чжань Шичай переїхав до Шанхаю, де викликав здивування в усіх жителів своїм гігантським зростом.

Велетня запримітив один англієць, який запропонував йому продавати вхідні квитки на виставки в традиційному одязі династії Цін. Цей епізод і був зафіксований на фото, яке нещодавно виявили в Інтернет.

Пізніше Чжань разом з іноземцем виїхав до Англії. Там він прийняв англійське громадянство й одружився на місцевій дівчині.

Одного разу у пошуках своїх родичів син велетня побував у Китаї, але ті не визнали його через боязнь втратити частину спадку, залишеного батьком. Більше він до Китаю не повертався.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...