• У Китаї виявили новий комп'ютерний вірус «Горила»

  • Вівторок, 2 жовтня 2007 року
 
Китайський національний центр комп'ютерних вірусів виявив вірус Win32/daxingxing.a, який  може розповсюджуватися через Usb-флеш, повідомляє газета "Мінбао".
 
Вірус може уразити всі виконуючі файли (* .exe file). Всі іконки інфікованих файлів зображають горилу. Коли вірус заражає комп'ютерну систему, він змінює реєстр, щоб  припинити дію  анті -віруса та програми безпеки, і таким чином, вірус може уникнути виявлення і блокування.
 
Коли вірус заражає комп'ютер, він вписує вірусні файли в систему файлової директорії. Оскільки ці файли приховані, користувач комп'ютера не може знайти їх у диспетчері завдань, а анті -вірусні програми не можуть виявити і знищити його.
 
На додаток, вірус перешкоджатиме зараженому комп'ютеру проглядати веб-сайти анті-вірусного програмного забезпечення і навіть може запобігти оновленню  анті-вірусної програми. Вірус також змінює реєстр для відключення функції «проглядання прихованих файлів», після чого файли вірусу можуть бути приховані. Він також може зробити заражений комп'ютер нездібним ввести безпечний режим для сканування вірусів.  

Версія на англійському <http://en.epochtimes.com/news/7-9-4/59426.html>

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...