• Міліція покарала власника веб-сайту за публікацію «голої» правди

  • Понеділок, 1 жовтня 2007 року
 
Нещодавно на одному з сайтів міста Ханчжоу була опублікована інформація про те, що був виявлений труп місцевого чиновника в його власній машині. Там же було знайдено тіло невідомої жінки. Обидва тіла знайдено голими. Чиновник займав пост секретаря політвідділу компартії Китаю (КПК) адміністрації міста.

Для інспекції  цього сайту була створена спеціальна комісія, що складається з податкової служби, міліції, комітету культури і комітету з торгівлі. Комісія була створена через декілька днів після появи повідомлення в Інтернеті. З офісу, де знаходиться редакція сайту, було конфісковано 13 системних блоків і моніторів,  систему мережевого перемикання.  

"Кореспондент  Чжан Ян, що опублікував цю інформацію, був звільнений і в даний час ховається від міліції", - розповів директор компанії Фань Бінь в інтерв'ю по телефону. До того ж адміністрація міста звинуватила підприємство в порушенні правил торгівлі, нібито, фірма працювала без відповідних документів і ліцензій.  «Коли ми платили податки, у нас всі документи були в порядку, а в цій ситуації вони їх не визнають», - сказав Фань Бінь.

Після конфіскації системних блоків і моніторів у підприємства  залишився тільки один ноутбук. Фань Бінь додав, що йому дзвонили з відділу пропаганди і агітації, звинувативши його в «умисному нанесенні збитку іміджу уряду» через те, що він повідомив про обшук і конфіскацію майна. 

Наразі фірма чекає остаточного рішення  адміністрації міста про міру покарання.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...