• Влада примушує мільйони китайських школярів збирати бавовну, – учнів, що не виконали квоту, карають

  • Субота, 13 жовтня 2007 року
 
Щороку, в сезон збору бавовни, адміністрація провінції Сіньдянь залучає мільйони школярів для польових робіт. Така примусова дитяча праця приковує пильну увага громадськості.

«На початку жовтня всіх школярів провінції відправляють у поле для збору бавовни», – розповідає учень на ім'я Вань Хуей. Кожен учень повинен зібрати 20 кг бавовни на день. Той, хто не може виконати план, буде покараний. Оскільки встановлені норми дуже високі для дітей, школярі вимушені працювати в полі по 10 годин на день.

Пан Чянкунь, засновник народної громадської організації з вивчення питань СНІДу «Сніжний лотос», відзначив в інтерв'ю нашому кореспондентові, що адміністрація провінції використовує гасло «Сумістити роботу з навчанням» для явної експлуатації школярів.

Ця організація виконала велику роботу по збору відомостей як докази використання дитячої праці у зборі бавовни. У жовтні минулого року «Сніжний лотос» планував провести форум на цю тему, але влада провінції тут же реквізувала майно організації. Співробітники міліції провела обшуки в офісі, конфіскували комп'ютери, диски та ін. Чянкунєві ж стало небезпечно залишатися, і він був змушений покинути провінцію Сіндьянь. Таким чином, проведення форуму, який був намічений на 18 жовтня 2007 р., було зірвано.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...