• У Китаї правозахисник має намір подати до суду за інформаційну цензуру

  • Вівторок, 4 грудня 2007 року
 

Правозахисник з континентального Китаю Кун Цян в інтерв'ю «Великій Епосі» 21 листопада розповів про намір подати до суду на міністрів держбезпеки та індустрії інформаційних послуг. Пан Кун є веб-майстром правового сайту. Його сайт неодноразово закривали; останній випадок стався 20 листопада.

Роботу його веб-сайту «Китайський Шеньчжен» за цей рік понад 100 разів припиняла влада, у зв'язку з розміщенням на веб-сайті інформації про «шанхайську кліку» в середовищі високопоставлених членів компартії, на чолі якої стоїть Цзян Цземінь. Кун повідомив, що востаннє сайт був закритий за розпорядженням Міністерства держбезпеки і Міністерства інформаційної індустрії.

«Шанхайська кліка» перешкоджає розвитку Китаю

39-річний Кун Цян - державний службовець в Міністерстві промисловості і торгівлі в м. Цюйфу, провінції Шаньдун. Він заявив, що на совісті «шанхайської кліки» - наймерзотніші злочини, здійснені проти нації і людяності. Зграя досі продовжує перешкоджати і протидіяти розвитку Китаю. Він звертається до чинного лідера Китаю Ху Цзіньтао, і прем'єра Держради КНР Вень Цзябао з проханням нейтралізувати дії Цзяня і його людей, оскільки таке  бажання всіх громадян і воля Неба.

Пан Кун наводить повідомлення, яке він отримав від провайдера Інтернет-сервісу: «На веб-сайті зачіпаються деякі лоскітливі політичні питання, і тому сайт був закритий адміністрацією Ханчжоу». Також провайдер повідомив про те, що ним була отримана наступна вказівка: «Прості громадяни не повинні розголошувати інформацію про протистояння двох лідерів Ху і Цзяня».

За словами пана Куна, з дня створення сайту в липні 2005 р., він  весь час публікував інформацію про правозахисну діяльність в Китаї, особливо про порушення прав людини і корупційну діяльність кліки Цзян Цземіня. Пан Кун сказав: «Зважаючи на інформацію, отриману з різних джерел, «шанхайська кліка» чинить тиск на місцеві управління держбезпеки і управління контролю секторів мережі Інтернет, а також інформаційні сектори».

Пан Кун висловив намір подати позов проти колишнього і нинішнього міністрів державної безпеки Чжоу Юнкана і Мен Цзяньчжу, а також на міністра інформаційної індустрії Ван Сюйдун.

Провина за жахливі  злочини

«Кліка Цзян Цземіня і Чжоу Юнкана приносить лише нещастя країні і її громадянам. На їх совісті безліч жахливих злочинів. Скоювані ними злочини є не просто злочинами  проти нації, але й проти людяності», - говорить Кун.

Куна надихнуло, коли він дізнався, що на Цзян Цземіня і Чжоу Юнкана в багатьох країнах за межами Китаю вже були подані позови за злочини проти людяності. Він заявив: «У Китаї всі злочини, що здійснюються ними, як на долоні. Не тільки прості громадяни є очевидцями всього цього, інформація про це зберігається в архівах компартії».

Сайт Шеньчжен: http://www.shenzheng.cn.

 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...