• В Ухані побито декілька десятків сліпих

  • Середа, 5 грудня 2007 року
 
За повідомленням журналу «Observer of People's Life», вранці 21 листопада, китаянка з міста Ухань на ім'я Чжан Ліхуа розповіла по телефону, що коли вона пішла подавати скаргу до міської адміністрації, то стала свідком побиття міліціонерами біля 50-и сліпих робітників, які також апелювали біля будівлі міської адміністрації.

Після цього репортери зв'язалися з паном Ле, представником сліпих робітників, які подавали апеляцію. Ле пояснив, що це були працівники фабрик в районі Цзяньгань м. Ухань.  Вони подавали апеляції, починаючи з 1 червня 2006 р., але їхні прохання відкладалися міською управою і пов'язаними з нею департаментами. Заяви цих робітників ігнорувалися протягом майже 18 місяців.

Вранці 21 листопада, відчувши, що допомоги більше чекати нізвідки, вони зажадали зустрічі з мером м. Ухань. Це прохання було відхилене. Знаходячись у відчаї, робітники спробували пробитися в будівлю міської адміністрації. У відповідь міліціонери, які охороняли міську управу, почали бити їх.

Ле був збитий з ніг. Потім охоронці виштовхали робітників з будівлі муніципалітету. Наймолодшому апелянтові було 48 років. Ніхто навіть подумати не міг, що міліція може так поводитися із сліпими.

Ставши свідком цієї сцени, Чжан Ліхуа запитала: «Як ви можете бити цих сліпих людей?». Це питання стало причиною того, що озброєний поліцейський схопив її за волосся, побив до крові і заарештував прямо в будівлі міської адміністрації.

Сліпі робітники подавали скаргу, оскільки після закриття фабрик, де вони  працювали, вони не були внесені урядом в програму соціального забезпечення. Для цих людей сьогодні неможливо знайти інше місце роботи, вони не можуть заробити на життя. Вони відчували, що апеляція до уряду була їхньою єдиною надією.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...