• Висилка біженців на гільйотину китайського комунізму

  • Понеділок, 24 грудня 2007 року
 

ШОСК (Шанхайська організація співпраці країн) примушує інші країни до висилки біженців з Китаю, викрадає і відправляє назад в Китай людей, які через жахливі репресії залишили  свою рідну країну.

Ця організація  всіляко обходить судовий контроль. Часто біженців видворяють з країни тимчасового мешкання без судових рішень про депортацію, без юридичної підстави, без оформлення документів, встановлених Законом.  ШОСК переслідує практикуючих Фалуньгун під виглядом «боротьби з міжнародним тероризмом», піддаючи їх життя небезпеці через повернення в країну, де їм не минути   в'язниць, тортур і смерті. Такі дії  суперечать  не тільки міжнародним правовим нормам, але також є прямим порушенням Конституції КНР.

Мирне самовдосконалення послідовників Фалуньгун  для тоталітарного режиму Китаю є неугодним саме тому, що він такий популярний у народу, а ще тому, що широко розповсюдився  по всьому світу і прийнятий серцями  жителів 80-и   країн світу. ШОСК використовує свою високу трибуну для виконання злочинного замовлення КПК, для фальсифікації звинувачень і фабрикації брехні проти практикуючих  Фалуньгун, з єдиною метою - повернути їх на гільйотину китайського комуністичного режиму, замість того, щоб займатися своїми прямими обов'язками - боротьбою з тероризмом  і наркобізнесом.

Заручниками лютуючого режиму   стали практикуючі Фалуньгун, які проживали раніше в Росії, Сунь Лечжі і його дружина Лю Мінтін,  пані У Син і пані Юй Хун. Потім  була депортована до Китаю  пані Ма Хуей  з дитиною, хоча вона не підлягала висилці до Китаю унаслідок визнання  її ООН - особою, яка потребує захисту. Ма Хуей позбавили можливості зустрічі з представниками ООН і Червоного Хреста. Після прибуття в  Китай Ма Хуей була арештована. Після звільнення з місць ув'язнення,   прибувши додому в понівеченому стані, вона  не могла навіть спілкуватися по телефону з чоловіком, що залишився в Санкт-Петербурзі.

Професор Гао Чуньмань, практикуючий Фалуньгун, був також екстрено  депортований до Китаю, хоча   проживав у зареєстрованому  шлюбі з громадянкою Росії. Він також був незаконно позбавлений можливості судового захисту. Після його прибуття до Китаю  зв'язок з ним урвався повністю. Його місцеперебування і подальша доля поки нікому з рідних невідомі. У Москві був затриманий практикуючий  Куан Шимін, якому вдалося за допомогою кваліфікованого адвоката  уникнути депортації, незважаючи на те, що спецслужби щосили прагнули добитися цього.

З приводу китайських біженців Парламент Німеччини прийняв недавно нову резолюцію, в якій мовиться: «Федеральний парламент і Уряд Німеччини боротимуться з урядом  Китаю за права практикуючих Фалуньгун, і присвятять себе відстоюванню свободи самовираження (слова), віри і асамблеї (збори) в Китаї»,  повідомляє радіо Вільна Азія.

Причиною ухвалення резолюції стала помилкова депортація з Німеччини сім'ї Цзяна Женьчжена, його дружини і двох маленьких дітей, їх в Німеччині не визнали практикуючими Фалуньгун. Зате в Китаї,  він отримав «повне визнання». Женьчжена відразу ж заарештували і визначили йому  три роки. Зараз   він знаходиться  під тортурами в трудовому таборі, а дружина і двоє маленьких дітей переховуються. Зусилля уряду Німеччини повернути їх назад поки безуспішні.

Телебачення Голос Німеччини, ЗМІ, громадськість закликають світову спільноту вжити термінові заходи, щоб зупинити переслідування Фалуньгун в Китаї. З достовірних джерел стало відомо, що послідовник Фалуньгун Ван Сяонян знаходиться в місцях ув'язнення і зазнає жорстокого переслідування в жіночому таборі Масаньцзя. Її чоловік  - Чжан Чженьтун - студент одного з навчальних закладів у Німеччині   в розгубленості, його дружину вже тричі  заарештовували, а що ж з їхньою малолітньою дитиною?!

Зараз час  висилка загрожує ще одному послідовникові Фалуньгуе, який проживає   в Німеччині - Ван Чжунго. Його справа знаходиться на розгляді в суді і суд скоро повинен вирішити:  чи відправляти його в лапи китайського комуністичного режиму.

У китайських послідовників Фалуньгун в Україні  теж є право (віртуальне) на життя, але на даний момент Сяо Лун (псевдонім, в цілях безпеки) дістав відмову в наданні йому статусу біженця.  Чже Лін (псевдонім) також отримала повторну відмову суду з цього питання. То в якій же країні у них є право на життя?!

У Тайланді колишній однокласник Ху Цзіньтао  - Чжан Меньє, що переніс тортури в Китаї, попросив політичного притулку. Сьогодні він позбавлений можливості повернутися на батьківщину.

В ізраїльській в'язниці утримується практикуючий  Сунь Лі.  Журналіст Великої Епохи отримав дозвіл на відвідини його  в камері. Охоронець тепло відзивається про нього:  "Лі Сунь добрий, спокійний, працелюбний,  щодня робить вправи".

- Тоді чому він в ув'язненні?

- Він не отримав статус біженця, у нього немає підстави  знаходитися в наший країні.

Довелося пояснювати охоронцеві, що репресії в Китаї вже стали серйозною світовою трагедією, оскільки вони спрямовані на законослухняних громадян і чесних людей. Розміри цієї трагедії вийшли за межі  Китаю.

Сунь Лі відповів на  питання кореспондента ВЕ:

Містере Лі, скажіть як ви опинилися в Ізраїлі?

- Я приїхав заробити гроші, у мене в Китаї сім'я, синові треба вчитися. Тут є така можливість - нормального заробітку.Як ви потрапили у в'язницю?

- У мене закінчилася віза.

Яка різниця між в'язницею в Китаї і в Ізраїлі?- Я  не був у в'язниці в Китаї, але кожен чув,  що перебування там рівнозначне тому, що знаходишся на межі смерті. Тут  демократія і немає проблем з правами людини.Чому ви просите статус біженця?

- Я практикую Фалуньгун. В Ізраїлі у мене є можливість продовжити цю чудову практику, я повністю позбувся поганих звичок, набув міцне здоров'я, поміняв світогляд і характер. Я став кориснішим суспільству. Фалуньгун - це чудово.

У результаті хотілося б відмітити, що Урядам і правоохоронним органам різних країн треба б задуматися над питанням, як бути добрішиме до людей, які ведуть чесний спосіб життя, співставляючи кожен свій вчинок, кожне слово і навіть думку на відповідність їх принципам - Істина-Доброта-Терпіння, а не пособничати геноциду китайського народу комуністичним режимом.

Лілія Фаліда. Велика Епоха
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...