• У День права влада провінції Хубей зрівняла прибережні будинки із землею

  • Середа, 5 грудня 2007 року
 

4 грудня на сайті «Міншенькуанча» з'явилося повідомлення про те, що до редакції зателефонував житель м. Лаохекоу провінції Хубей Лі Сяочун і сказав, що цього дня велика кількість співробітників органів безпеки м. Лаохекоу силоміць демонтувала споруди в парку на ставку, за які він вніс свій пай. У пана Лі також забрали екскурсійний човен.

24 жовтня вночі невідомі розвалили будиночок Лі, що був розміщений у парку. А недавно місцева влада повідомила Лі про свій намір забрати у нього ставок і екскурсійний човен, на якому він возив туристів, і за користування якими він вніс пай, а також уклав договір, термін дії якого ще не закінчився. При цьому влада зажадала, щоб пан Лі сплатив компенсацію за знос екскурсійного човна розміром 1,5% її вартості.

Щоб завадити владі забрати ставок і зруйнувати прибережні споруди, Лі зі своєю сім'єю спорудили біля ставка невеликий навіс, під яким вони зараз постійно перебувають. За цей час місцеві чиновники кілька разів присилали туди найнятих робітників, щоб ті демонтували споруди, але Лі із сім'єю не давали їм це робити, в результаті багато разів виникали сутички. 1 грудня брат дружини Лі був поранений в одній з таких сутичок. Його дуже побили, від чого він отримав легкий струс мозку. 3 грудня Лі зі своєю сім'єю наділи на себе таблички, на яких вони висловили свій протест проти насильства, яке застосовується до них, і прийшли до будівлі місцевої адміністрації.

Увечері 3 грудня Лі передали через довіреного слова голови місцевого міськкому партії, який сказав, що якщо Лі зі своєю сім'єю і надалі чинитиме опір, то проти них будуть застосовані судові заходи. Вранці 4 грудня Лі Сяочуну зателефонували з відділу громадського порядку і сказали, щоб він прийшов до них на розмову. Лі, зрозумів, що його можуть схопити, і зараз він переховається то в одному місці, то в іншому.

Удень 4 грудня Лі зв'язався з редакцією «Міншенькуанча» і повідомив: «Сьогодні День права, але уряд абсолютно не діє законним шляхом. Сьогодні вранці кілька десятків чоловік із різних служб прийшли в наш парк, а також приганяли бульдозер і зрівняли всі прибережні споруди із землею. Моя дружина, мама і брат спробували перегородити дорогу бульдозерові, але їх силоміць завели в будиночок і замкнули. Мого брата дуже побили, важко поранили голову. Його знову відвезли в лікарню».

Версія китайською: http://www.epochtimes.com/gb/7/12/4/n1926477.htm

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...