• Внаслідок вибуху на шахті в провінції Шансі загинуло понад 100 чоловік

  • Понеділок, 10 грудня 2007 року
 

 На вугільній шахті «Сіньяо», розташованій в повіті Хундун, міста Лінфен, провінції Шансі 7 грудня в 10:30 стався вибух газу, на цей час виявлено 105 тіл загиблих шахтарів.

Після аварії, що сталася, 50 шахтарів за своім бажанням спустилися в шахту, щоб врятувати тих, хто там залишився, але жоден із них поки що не повернувся назад. За попередніми даними відомо, що на момент вибуху в шахті знаходилося, щонайменше, 120 чоловік, з них 15 вже підняли на поверхню живими.

Як тільки стався вибух, один із шахтарів вгорі  почав організовувати людей для проведення рятувальних робіт, наймолодшому з них не виконалося ще й 20 років. Оскільки раніше вони ніколи не займалися рятувальними роботами, то в результаті 50 «рятувальників», які спустилися в шахту досі ще не повернулися.

Згодом, з розповіді   робочих рятувальної бригади стало відомо, що в тому штреку, де сталася аварія, не дотримується техніка безпеки, там повний хаос, дуже багато отруйних газів, тому вести там рятувальні роботи дуже важко.

Наразі порушено кримінальну справу, керівники шахти затримані працівниками прокуратури, дія їхньої ліцензії на видобуток вугілля припинена, рахунки в банку заморожені до з'ясування обставин справи.

Ця шахта функціонувала повністю офіційно і на законних підставах. У рік в ній видобувалося 210 000 тон вугілля. Вибух стався на рівні 9, цей рівень перевищує допустимі рівні для видобутку вугілля, на ньому не можна було працювати.
Як повідомляється в офіційних звітах, минулого року в Китаї сталося 2845 аварій на шахтах, внаслідок яких загинуло 4746 чоловік, в середньому щодня гинуло 13 чоловік.

Версія китайсько

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...