• Викриття наклепницького листа випередило виступ трупи Shen Yun в Х'юстоні

  • Вівторок, 13 липня 2010 року

За кілька днів до виступу трупи Shen Yun, яке пройшло 2-3 липня в знаменитому х'юстонському театрі мистецтв Wortham Cente, стало відомо про лист з китайського консульства з нападками і наклепом на трупу. Викриття дій китайського посольства викликало певну реакцію на зборах міської ради Х'юстону.

29 липня пані Гао, представниця TV New Tang Dynasty в Х'юстоні, одного з організаторів виступу Shen Yun, на зборах міської ради надала лист з китайського консульства в Х'юстоні, який містив нападки на трупу Shen Yun. На цих зборах були присутні мер міста, члени місцевої ради та інші офіційні особи.

Аналогічна ситуація мала місце в січні цього року в Літтл Рок, у штаті Арканзас. Адміністрація театру, в якому повинен був відбутися виступ трупи Shen Yun, отримала від китайського консульства в Х'юстоні лист, в якому вимагалося заборонити шоу, і що в іншому випадку воно поставить під загрозу зриву китайсько-американські відносини. Проте адміністрація театру відмовилася виконувати вимоги консульства. Цей анонімний лист став приводом для глузувань та іронії з приводу дій режиму комуністичної партії Китаю.

Пані Гуо розповіла на зустрічі міської ради Х'юстона, що це був один з численних випадків спроб китайських консульств по всьому світу зірвати виступ Shen Yun.

Пані Сунь з американської асоціації Фалунь Дафа, також один з організаторів шоу Shen Yun. Вона повідала присутнім, що трупа вже виступала в театрі Jones Hall, а в цьому році виступ відбувся в театрі Wortham Center. Обидва театра є кращими в Х'юстоні.

Представник театру розповів, що уряд Китаю чинить тиск на адміністрацію з метою зірвати шоу трупи. Але він запевнив пані Сунь, що адміністрація театру знає про підґрунтя дій комуністичної партії Китаю.

Пані Сунь сказала, що у місцевих організаторів виступів Shen Yun завжди були дружні та конструктивні відносини з адміністрацією театру.

Представник міської ради відповів, що досвід кількох років дав владі міста Х'юстона повне уявлення про дії та методи комуністичної партії Китаю.

Тим не менше, лист з китайського консульства наробив багато шуму в міській раді.

Вень Юйчянь, Велика Епоха
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...