• Обама сказав, що Ебола переможена

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Четвер, 12 лютого 2015 року
Американський президент Барак Обама 11 лютого в Вашингтоні урочисто оголосив про те, що була здобута перемога над смертельним вірусом Ебола, і це дозволяє вивести із Західної Африки військовий контингент США (1300 осіб), який брав участь у забезпеченні карантинних заходів, повідомляє «Сегодня».

Свою переможну промову президент проголосив у Білому домі під час зустрічі з американцями, які заразилися Еболою і вижили. У їхньому числі були лікар із Нью-Йорка, дві медсестри з Далласа, а також солдати й цивільні зі складу працівників охорони здоров'я.

Як уточнюється у заяві американського Міністерства оборони, чисельність військового контингенту США у Західній Африці у розпал епідемії становила 2800 осіб. Крім військових, у боротьбі з горезвісним вірусом була зайнята тисяча цивільних фахівців з Америки. Вивівши контингент, американське керівництво залишить у місцях зараження сто військових для допомоги урядам, а також далі фінансуватиме роботу 2 тисяч «детективів із лихоманки» — вони з'ясовуватимуть, із ким контактували люди, інфіковані Еболою.

Спалах геморагічної лихоманки стався рівно рік тому — у Гвінеї, Ліберії та Сьєрра-Леоне. За оновленою інформацією ВООЗ, зараз налічується 22828 людей, що заражені вірусом, а 9152 людини загинули. Випадки зараження, як і раніше, реєструються у Гвінеї, поки неможливо знизити рівень захворюваності і в Сьєрра-Леоне.

З іншого боку, японські фармацевти заявили про позитивні результати клінічних випробувань засобу, який може стати ліками від Еболи. Препарат «Фавіпіравір», що раніше використовувався для лікування застуди, був випробуваний на 80 пацієнтах: він показав зниження смертності у випробовуваних і більш швидкі темпи відновлення.


Читайте також:
Москву знову накрив поганий запах
Снігова буря в США завдала збитків на $500 млн
Світ має виділити $1 млрд на боротьбу з Еболою — ООН
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...