• Москву знову накрив поганий запах

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Понеділок, 2 лютого 2015 року
Московське управління МНС почало моніторити стан повітря у всіх столичних округах через скарги жителів на неприємний хімічний запах.

Згідно з даними МНС, скарги від жителів низки районів надходили впродовж неділі, 1 лютого. Працівники мобільної лабораторії МНС підтвердили наявність запаху, повідомляє «Сегодня».

«Зараз здійснюються забори проб повітря на вміст шкідливих речовин, проведено заміри перевищень ГДК [гранично допустимої концентрації]. Речовин-забрудників в атмосферному повітрі, що загрожували б здоров'ю людей, не виявлено», — заявили у відомстві.

Громадянам, які відчули хімічний запах, в МНС порадили, якщо можливо, не виходити з дому, закрити вікна і двері, заткнувши мокрими рушниками щілини. Разом із тим, рятувальники зазначили, що небезпеки для здоров'я людей немає.

«Джерелом запаху є речовина III класу небезпеки», — пояснили в МНС, але не уточнили причину його появи.

Нагадаємо, що це не вперше, коли у столиці Російської Федерації з'явився неприємний запах. Вранці 10 листопада 2014 року жителі східних, південно-східних і центральних районів Москви стали скаржитися на неприємні запахи нафтопродуктів, сірки та сірководню. Як повідомив «Мосекомоніторинг», станції екологічного моніторингу атмосфери зафіксували перевищення вмісту сірководню та стиролу у повітрі. Згодом було встановлено, що до виникнення запаху причетний Московський нафтопереробний завод.

А на початку жовтня у Москві відчувався і запах гару. У «Мосекомоніторингу» заявляли, що гар прийшов у столицю Росії із лісових районів Брянської області. Своєю чергою, у російському МНС зазначили, що до появи запаху гару призвело планове спалювання у Підмосков'ї лісових порубкових залишків на понад 120 дільницях. Після цього спалювання порубкових залишків було тимчасово заборонено.


Читайте також:
У Лондоні стара лисиця забігла до кав'ярні
У шведській компанії співробітникам вживляють мікрочіпи
Російський чиновник у сфері хоче заборонити «Вікіпедію»
Підписатися:

Коментарі