• Снігова буря в США завдала збитків на $500 млн

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Середа, 28 січня 2015 року
Збитки, які понесли північно-східні регіони США від потужної снігової бурі, яка накрила країну 26—27 січня, становили $500 мільйонів, підрахували експерти з Planalytics.

Від негоди постраждали переважно Нью-Йорк, Філадельфія та Бостон, повідомляє DW з посиланням на віце-президента компанії Евана Голда. Втрат зазнали переважно підприємства малого бізнесу.

Збитки Нью-Йорка, за підрахунками фахівців, становили 200 мільйонів доларів. Вони виявились меншими за ті, які передбачав мер міста Білл де Блазіо, і завдяки тому, що була проведена підготовка до більш тяжких наслідків негоди, відновити нормальну життєдіяльність міста вдалось відносно швидко. «Я завжди готовий помилятись на користь зайвих заходів безпеки», — сказав про це де Блазіо.

У порівнянні із минулорічною негодою, яка обійшлася штатам щонайменше в 15 мільярдів доларів, за підрахунками аналітиків, цьогорічні погодні аномалії дійсно не були такими важкими.

Перед початком снігової бурі в Нью-Йорку було скасовано близько 10 тисяч авіарейсів, зупинена робота громадського транспорту, а за користування автомобілями накладався штраф у розмірі 300 доларів. Не працювали держустанови та школи.


Читайте також:
В США лютує негода: прогнозується до метра снігу
Кращі авто за ціною до 18 тисяч доларів: ТОП-10
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...