• По всьому світу пройшли акції на підтримку Надії Савченко

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Вівторок, 27 січня 2015 року
У неділю 25 січня та в понеділок 26 січня у різних країнах світу пройшли акції на підтримку полоненої української льотчиці Надії Савченко.

Про проведення акцій повідомляється на численних фейсбук-сторінках, присвячених цій події. Зокрема, анонсується проведення акцій солідарності в Сієтлі та Нью-Йорку (США), Римі (Італія), Тбілісі (Грузія), Страсбурзі (Франція), Парк-Сіті штату Юта (США), в Берліні (Німеччина), Дубліні (Ірландія), в Буенос-Айресі (Аргентина), в Лондоні (Великобританія), Сіднеї та Мельбурні (Австралія), Вінніпегу та Монреалі (Канада), в Мінську (Білорусь), у Братиславі (Словаччина), Неаполі, Римі, Мілані та Барі (Італія), Відні (Австрія), Берні (Швейцарія) та інших містах.

В Україні про проведення акцій на підтримку Надії Савченко було оголошено в Києві (з 18.00 26 січня на Майдані Незалежності), Одесі (проходила о 10.00 26 січня), Львові (вдень 26 січня) та ряді інших міст.

Українська льотчиця Надія Савченко, яка брала участь в АТО і була взята в полон на Донбасі наприкінці червня, перебуває в ув’язненні у Москві. Щодо неї ведеться кримінальна справа із обвинуваченням у вбивстві російських журналістів. Українська сторона подавала із цього приводу ноти протесту до РФ, вимагаючи звільнити ув’язнену із політичних мотивів жінку.

З кінця 2014 року Савченко оголосила голодування, яке триває на момент 27 січня вже близько 46 днів.


Читайте також:

Савченко просить подбати про жінок в московському СІЗО
США вимагають від Росії звільнити Савченко й Сенцова
Євросуд розглядає справу Надії Савченко як пріоритетну
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...