• Користувачам «Вконтакті» не дають писати про відсутність опалення за -40

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Вівторок, 20 січня 2015 року
Користувачам російської соцмережі «Вконтакті» не рекомендують писати про проблеми з теплом, які виникли в місті Дудинка на півночі Красноярського краю Російської Федерації після аварії на лінії електропередач і перебоїв з опаленням, передає телеканал «Дождь».

Адміністратор групи «Підслухано в Дудинці» соцмережі «Вконтакті» поділився скріншотом листування, у якому його просять не розміщувати у своїй групі пости про аварію в Дудинці: «Чи є можливість відстежити авторів анонімних публікацій про аварію? Так чи інакше їх ідентифікують, просто це займе більше часу. Повідомлення публікувати не потрібно».

У ніч із 13 на 14 січня через потужні пориви вітру стався обрив проводів ліній електропередач біля Дудинки. Внаслідок цього в багатьох будинках міста пропала електроенергія, а робота котельні — основного джерела теплопостачання в місті — була зупинена. У Дудинці ввели режим надзвичайної ситуації. 14 січня ЗМІ повідомили про успішне усунення аварії на лінії електропередач і про те, що міську котельню вдалося вивести на повну потужність. З іншого боку, самі жителі Дудинки запевняють, що тепла в їхніх квартирах як не було, так і досі немає.

Разом із тим, морозна погода в регіоні встановилася давно. До кінця тижня там буде мороз -40, а соцмережами вже кілька днів передається повідомлення «Дудинка замерзає».

Самі жителі Дудинки кажуть: пощастило, що в місті трохи потеплішало — до -20˚С. А зазвичай температура в січні там сягає -45˚С. У дитячих садках і школах опалювання з'явилося. Але в кількох районах міста його досі немає. На офіційному сайті Дудинки було опубліковане повідомлення, у якому йдеться, що постраждалі від комунальних проблем можуть безкоштовно скористатися послугами душових місцевого фітнес-центру.

«Відключене опалення дає про себе знати. Холодна вода кудись поділася, а тому й гарячим чаєм зігрітися не вийде, — скаржиться на своїй сторінці „Вконтакті“ Галина Ільїна, — Ми тримаємося, намагаємося не сумувати, але стихія сильніша за нас».


Читайте також:
Польща назвала парк біля російського посольства на честь Савченко
Новий хіт інтернету: відео із псом, що «телепортувався»
Африканський рибак помстився крокодилові
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...