• Радбез ООН засудив вбивства під Волновахою

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Середа, 14 січня 2015 року
У відповідь на події у Волновасі, коли від обстрілу проросійськими бойовиками українського блокпосту загинули цивільні люди, Рада Безпеки ООН (РБ) прийняла заяву із засудженням дій бойовиків.

«Члени Ради Безпеки найрішучішим чином засудили вбивство одинадцяти й поранення сімнадцяти цивільних осіб, у тому числі жінок і дітей, в результаті обстрілу 13 січня 2015 року пасажирського автобусу у Волновасі Донецької області», — цитує заяву ІА «Укрінформ».

Члени РБ наголосили на важливості проведення об’єктивного розслідування з цього питання і притягнення винних до відповідальності, а також закликали дотримуватися Мінських домовленостей про припинення вогню.

Заява була прийнята за супротиву представників російської сторони. У кулуарах РБ нібито говориться про скликання позачергового засідання із українського питання у зв’язку із тим, що сталося.

Трагедія у Волновасі сталася 13 січня. Блокпост українських військових був обстріляний тоді, коли його проходив пасажирський автобус. Один зі снарядів розірвався біля автобусу, що призвело до смерті 12 людей. Ще 15 поранених перебувають у лікарні.


Читайте також:
Контррозвідка запобігла великому теракту в центрі Києва — СБУ
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...