• Критик політики Кремля Андреас Шокенхофф помер у Німеччині

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Понеділок, 15 грудня 2014 року
В Німеччині у 57 років помер депутат німецького парламенту, експерт з німецько-російських відносин і колишній уповноважений уряду з координації німецько-російського громадянського співтовариства Андреас Шокенхофф.

Раніше зі своєї посади при німецькому уряді він був зміщений, за висловлюваннями експертів, через надмірно жорстку критику політики російського керівництва. На цій посаді його змінив поміркований представник соціал-демократичної партії Гернот Ерлер.

Політичний діяч був відомий своєю жорсткою критикою політики Кремля і зокрема підтримкою України в останніх подіях на Донбасі. Він підтримував опозиційні російські громадські організації, виступав за введення санкцій щодо Росії з початку конфлікту в Україні, а також заявляв про свою позицію «за» введення на Донбас миротворчого контингенту ООН.

Шокенхофф висловлювався про Росію як про державу, єдиними інструментами впливу якої у світі є ядерна зброя та право вето у Раді безпеки ООН, а також заявляв, що вона втрачає вплив у світі і не має ні політичних, ні економічних перспектив, повідомляють російські ЗМІ.

Ряд українських політичних діячів вже висловились про Андреаса Шокенхоффа як про «справжнього друга України» і висловили співчуття з приводу його смерті.

За попередніми даними, смерть німецького політика носила ненасильницький характер.


Читайте також:
Фінляндія змінює маршрути пасажирських літаків через ВПС Росії
У Придністров’ї домовились не проводити антиукраїнських акцій
Пішов з життя реформатор Каха Бендукідзе

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...