• Фінляндія змінює маршрути пасажирських літаків через ВПС Росії

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Понеділок, 15 грудня 2014 року
Траєкторію польотів фінських пасажирських літаків по кількох маршрутах змінять через появу в небі над Балтикою російських військово-повітряних сил.

Фінські ЗМІ повідомили, що літаки російських ВПС були помічені фінськими військовими у повітряному просторі між Калінінградом та іншою частиною Росії 10 грудня. За оприлюдненою інформацією, повітряні судна РФ летіли, вишикувавшись в одну лінію і нібито не становили небезпеки для пасажирських суден, однак їхні передатчики були вимкнені, так що інші літаки не могли побачити їх на своїх приладах.

«Це стандартна процедура, коли літаки літають „втемну“ із вимкненими передатчиками», — сказав Пеккі Хентту, голова агентства транспортної безпеки Фінляндії, передає «Дождь». Але у зв’язку із такими діями маршрути пасажирських літаків довелося змінити.

Кількома днями раніше у Міноборони Швеції заявили, що російський військовий літак із вимкненим транспондером мало не зіткнувся із пасажирським судном 12 грудня. У Москві на це заявляють, що практика перельотів із вимкненими транспондерами є також дуже поширеною серед літаків НАТО.


Читайте також:
У неділю сили НАТО двічі реагували на російські бомбардувальники
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...