• У Генштабі нарахували 32 тисячі загарбників на Донбасі

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Четвер, 11 грудня 2014 року
На території України воює понад 32 тисячі загарбників. Про це заявив представник Генерального штабу Збройних Сил України генерал-майор Олександр Размазнін, повідомляє «Укрінформ».

«Безпосередньо на території України присутність Російської Федерації ми оцінюємо від 6 до 10 тисяч, це військовослужбовці ЗС Росії, номера частин відомі... Загалом разом із незаконними збройними формуваннями на території Донецької і Луганської областей нараховується 32 тисяч 685 чоловік», — розповів Размазнін.

За його словами, на цих територіях, крім підрозділів збройних сил Росії, діють і підрозділи спецназу Внутрішніх військ РФ, що «активно себе проявляють».

Крім того, за інформацією Размазніна, на кордоні з російського боку розміщено понад 50 тисяч військових.

Представник Генштабу зазначив, що з боку Росії через український кордон щодоби заходять конвої, які доставляють найманців, пальне та озброєння.

«Сьогодні зайшло 40 КамАЗів, які доставили на територію України боєзапас для артилерійських систем, два КамАЗи з особовим складом», — повідомив Размазнін.

Генерал наголосив, що обсяги воєнної техніки, яку перегнала Росія на територію України, перевищує ту кількість артилерійських систем і танків, що була на українських базах і складах.


Читайте також:
Кожна шоста небойова втрата у зоні АТО — через алкоголь
Українські конструктори створили блокпости, що витримують вогонь гранатометів
На спорудження «Стіни» витратять ще 8 млрд грн
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...