• Бойовики в Грозному опублікували своє відеозвернення

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Четвер, 4 грудня 2014 року
Моджахеди «Кавказького Емірату» (самоназва «Імарат Кавказ») увійшли до Грозного за наказом Аміра Хамзата — правого руки покійного діяча ісламського терористичного руху Доку Умарова. Про це вони заявили у своєму відеозверненні, яке виклали в мережу.

«Ми, моджахеди Імарату Кавказ, увійшли до Джохара [Грозний — прим.ред.] за наказом Аміра Хамзата. Наразі ведуться бої, в місті багато моджахедів», — повідомляється у зверненні.

Моджахеди пояснюють свої дії помстою за те, що «гноблять мусульманських жінок і сестер». Вони кажуть, що боротимуться на смерть.Раніше Рамзан Кадиров заявляв, що спецоперацію зі знищення бойовиків майже завершили. У ході спецоперації проти бойовиків, які захопили Будинок друку в центрі Грозного, були вбиті шість терористів.

Російське агентство «ТАСС» писало, що загинули троє співробітників ДПС.

Сьогодні вранці ЗМІ також повідомляють, що моджахеди «Кавказького Емірату» захопили школу №20 у центрі Грозного. Верхні поверхи цього будинку загорілися. Ведеться спецоперація силовиків.

Відзначимо, «Імарат Кавказ» (інші назви: Кавказький емірат, Північнокавказький Емірат) був проголошений 7 жовтня 2007 року президентом Чеченської Республіки Ічкерія (ЧРІ) Доку Умаровим з подальшим перетворенням Чеченської Республіки Ічкерія на Вілайят Нохчійчо (Ічкерія) у складі «Імарату Кавказ». У 2011 році Держдепартамент США назвав «Імарат Кавказ» терористичною організацією.


Читайте також:
Кадиров подарував Депардьє п'ятикімнатну квартиру
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...