• Франція потроху відмовляється від дизельних авто

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Неділя, 11 січня 2015 року
У Франції можуть заборонити мотори, що працюють на дизельному паливі — починаючи з наступного року в країні буде запроваджена нова класифікація автомобілів в залежності від того, який вплив на довкілля вони справляють.

Очікується, що дизельні автомобілі будуть витіснятись із Франції, оскільки, як заявив французький прем’єр Мануель Вальс, вони шкодять природі та здоров’ю людей, повідомляє AutoUA.net.

Так, за словами Вальса, преференції для автомобілів з дизельним мотором будуть скорочуватись, і з наступного року адміністрації міст отримають право обмежувати в’їзд до своїх населених пунктів машин, що не відповідають екологічним стандартам.

Значно підвищився також внутрішній податок на дизельне паливо — з кожного проданого літру казна отримуватиме 2 євроценти.

Наразі близько 80% автомобілів у Франції — саме моделі із дизельним двигуном. Влада анонсує, що заохочуватиме людей купувати більше гібридних моделей та електрокарів. Крім того, раніше французький міністр енергетики Сеголен Руаяль повідомляла, що водії, які поміняють автомобілі з дизельним двигуном на такі, що працюють на електричній силовій установці, отримають до 10 тисяч євро компенсації від держави.


Читайте також:
Німецькі експерти назвали найбільш надійні потримані авто
Підписатися:

Коментарі