• В Росії обурились через роботу «журналістів» LifeNews

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Середа, 26 листопада 2014 року
В Росії гаряче обговорюється інцидент за участі працівника каналу LifeNews — «журналістки» на ім’я Юлія. Чимало людей висловило обурення з приводу неприпустимої за моральними нормами поведінки журналістки, коли та «полювала» за смертю знаменитості.

Після того, як 24 листопада відомий російський режисер Ельдар Рязанов потрапив до лікарні, на зв’язок із лікарями спробувала вийти працівниця каналу LifeNews, щоб першою дізнатись про сенсацію.

«Мені потрібно першою дізнатись, коли він помре. За хорошу винагороду!» — написала лікареві «Вконтакте» дівчина, зареєстрована як Юлія Іванова. У повідомленні вона використовувала також символи посмішки для листування — «смайлики». Після публікації знімку переписки свою сторінку вона видалила.

В російській інтернет-спільноті розгорнулось широке обговорення цієї ситуації — звичайно, із засудженням «журналістки». Висловлювались думки, що Юлія Іванова — не справжнє її ім’я, а також те, що загалом ця переписка може бути підробкою.

Однак пізніше один з керівників LifeNews Анатолій Сулєйманов у відповідь на випади російського блогера Рустема Адагамова у твіттері написав, що така працівниця на каналі у них є, «і працює вона добре».

Олексій Кащєєв, лікар, до якого помилково звернулася «журналістка», написав: «Юля! Якщо ти Юля, а не, як справедливо вказав мені один коментатор, Катя, Наташа, Олег, Анзор або Джон. Не думаю, що я зіпсував тобі життя. Якщо я зіпсував тобі кар'єру — це добре, і в першу чергу для тебе самої». Лікар пояснив, що, на його думку, серійний маніяк не має працювати анестезіологом, алкоголік не має бути пілотом Боїнга, а «людина без елементарних моральних цінностей не повинна працювати журналістом».

«З такою людиною по невідомому закону щось відбувається — так в диснеївських мультиках на поганого героя падає з даху рояль. Якщо ти можеш написати так, як ти написала, в твоїх власних інтересах не працювати в журналістиці. Так я думаю й інакше думати не вмію», — написав Кащєєв.

Виявилось також, що працює лікар не у НДІ Нейрохірургії, куди потрапив Ельдар Рязанов, а в іншій клініці, тому про здоров’я режисера знає тільки те, що написано в ЗМІ.

«Ця установа [НДІ Нейрохірургії — прим. авт.] має унікальний колектив і найбільш передові технології — я впевнений, що його лікують ефективно і обов'язково зроблять все, щоб вилікувати якомога швидше. Побажаємо йому одужання. Якщо хто вірить в Бога — помоліться: кажуть, це працює», — написав Олексій Кащєєв.


Читайте також:
Експеримент американського журналіста: тиждень перегляду тільки російських каналів
Макаревич: «За допомогою танків слов’янський світ побудувати неможливо»
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...