• «Дев’ять коментарів про компартію»: впливова книга відсвяткувала перший ювілей

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Неділя, 23 листопада 2014 року
19 листопада виповнилося 10 років з часу виходу в світ книги «Дев’ять коментарів про комуністичну партію» — науково-історичної праці, яка розкрила суть комуністичної ідеології та вказала на історію її злочинів, спрямованих проти людяності. Нині книга, яка вперше була надрукована за редакцією «Великої Епохи», перекладена на 27 мов світу.

Авторами «Дев’яти коментарів…» є вихідці з Китаю — у своїй книзі вони висвітлили історію встановлення в країні комуністичної влади і її правління, що супроводжувалось незгасаючими репресіями, вихованням потрібного їй типу людей за допомогою пропаганди і насильства, знищенням традиційної культури та інших злочинів.

Розповсюдження в Китаї та у світі «Дев’яти коментарів…» дало початок хвилі виходу з партії (кит. «Туйдан») та символічному розірванню зв’язків із нею — скасуванню клятв, що люди давали під час вступу до лав піонерів, комсомолу та самої партії. Станом на 19 листопада 2014 року про «Туйдан» заявили понад 184 мільйони чоловік, повідомляє сайт руху.

Людям з усіх країн світу вона допоможе по-новому поглянути на СРСР і сучасний Китай, побачити, якими методами користувалася і далі користується компартія, щоб руйнувати традиційну культуру, сіяти страх та обман, калічити свідомість людей і знищувати кращих та ідейно незалежних представників народу. 

В ній розказується, зокрема, і про історію вбивств комуністичної партії: ця політична сила вбила більше 100 млн чоловік в усьому світі (Китай, СРСР, Куба, Північна Корея, Камбоджа тощо) у процесі її постійних політичних кампаній — удвічі більше, ніж загинуло під час І та ІІ світової війни разом узятих.

Праця «Дев’ять коментарів…» дає змогу розпізнати спотворене мислення, що культивувалося компартією у свідомості людей, які опинилися під її владою. Адже чимало людей нині демократичних країн досі не помічає, як мислить у рамках партійної культури, насадженої компартією.

В Україні книгу «Дев’ять коментарів про комуністичну партію» можна придбати у книгарні «Архе» або прочитати онлайн на сайті «Великої Епохи».


Читайте також:
Перейшли Рубікон: противників компартії в Китаї більше, ніж її членів
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...