• Україна — 51 у світі за рівнем тероризму

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Четвер, 20 листопада 2014 року
Україна опинилась на 51 місці серед 162 країн, в яких існує проблема тероризму, згідно з даними, оприлюдненими австралійським Інститутом економіки та миру.

Лідерами рейтингу країн, в яких існує загроза тероризму, цього року є Ірак, Афганістан, Пакистан, Нігерія, Сирія, Індія, Сомалі, Ємен, Філіппіни та Таїланд.

В ході укладення рейтингу враховувалось те, скільки терористичних актів відбулось у країні за рік, скільки людей в них загинуло або було поранено, а також які збитки державі були завдані такими діями.

До прикладу, Росія в такому рейтингу посіла значно вищу позицію — 11, Туреччина — 17, Китай опинився на 25 місці в такому рейтингу, Великобританія — на 27, США — на 30, а Ізраїль — на 32.

Трохи кращі справи у ситуації із тероризмом у Білорусі — вона в рейтингу 53, Болгарія та Грузія, до прикладу, займають одну сходинку — 60, Угорщина — 116, Польща та Румунія — 124.

Загалом фахівці відмічають, що у 2013 році терористична активність значно зросла у порівнянні з попередніми роками, і він став піковим у цьому плані не тільки з початку ХХІ століття, а й узагалі з 1970-х років, коли почала вестися статистика.

Детальні дані дослідження можна прочитати у звіті (англ.), опублікованому на сайті Інституту економіки та миру.


Читайте також:
Українцям сказали, як попередити й уникнути терактів
Український високопосадовець звинуватив ОБСЄ у необ'єктивності
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...