• Провінційним індійським дівчатам заборонили джинси та інтернет

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Субота, 22 листопада 2014 року
Дівчатам 46 сіл штату Уттар-Прадеш в Індії відтепер заборонено носити джинси, користуватися мобільними телефонами, а також заходити в інтернет. Таким є рішення місцевої кланової ради, до якої входять старійшини-чоловіки з вищої касти, повідомляє NTDTV

«Одяг, який носили наші матері та сестри, — хіба його більше немає? Він має бути частиною суспільства. Джинси, які вони носять сьогодні, псують суспільство і середовище. Такі речі не мають бути дозволеними в Індії, це частина західної культури», — заявив представник кланового ради.

Заборона стосується лише незаміжніх дівчат. Як вважають його ініціатори, завдяки йому дівчини почнуть одягатися у більш закритий одяг, а також припинять домовлятися про «недозволені» зустрічі або шлюби з чоловіками.

Національна комісія із прав жінок висловила осуд не лише самому обмеженню, а й факту існування таких органів самоврядування.

«Думаю, адміністрації кожного району, особливо у штатах Харьяна й Уттар-Прадеш, мають донести до громад, що вони не можуть такого вирішувати. Також має бути заборона на саме існування таких застарілих рад», — каже Шаміна Шафік із Національної комісії із прав жінок.

Проти існування рад громад висловилися й окремі активістки.

«Я повністю проти цього. Кланові ради, які видають такі необґрунтовані заборони, мають припинити існування», — вважає активістка Баркха Шукла.


Читайте також:
Передноворічне відео про хлопчика і пінгвіна набирає мільйони переглядів
З аукціону продали найдорожчі у світі рубін і сапфір
У Портленді пройшов Чемпіонат з борід і вусів
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...