• Росіян можуть змусити давати клятву вітчизні при отриманні паспорта

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Субота, 22 листопада 2014 року
Депутат Держдуми Росії Вадим Соловйов готує законопроект про те, що під час отримання паспорта кожний росіянин муситиме дати «клятву громадянина», повідомляє «Дзеркало тижня».

У Росії працюють над законопроектом, який передбачатиме обов’язкове проголошення клятви громадянина країни. За розробку цього законопроекту взявся заступник голови комітету з конституційного законодавства і депутат від фракції комуністів Вадим Соловйов. Член КПРФ пропонує внести нову статтю до федерального закону «Про паспорт громадянина РФ».

Після розробки законопроекту депутат пропонує оголосити всеросійський конкурс на текст клятви. Така ідея прийшла з регіонів Росії. Вперше ідею громадянської присяги озвучив губернатор Ульяновської області, пізніше її обговорювали в Санкт-Петербурзі як клятву петербуржця. Для того, щоб клятву стали давати всі громадяни РФ, необхідна зміна федерального законодавства.

«Ми маємо зробити все для того, щоб наші молоді хлопці під час отримання паспорта відчували, що вони є громадянами могутньої та великої країни», — каже Соловйов.

За словами члена КПРФ, таке рішення виховуватиме в громадянах «почуття любові та патріотизму до країни».

Падінням патріотизму в Росії стурбований і президент країни Володимир Путін. На засіданні Радбезу РФ він запропонував російській владі уважніше поставитися до прояву екстремізму в багатонаціональній країні і протидіяти «кольоровим революціям».


Читайте також:
Військові кораблі Росії пішли від берегів Австралії
У Путіна хочуть гарантій невступу України до НАТО
Російська влада сповідує старе мислення — Меркель
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...