• Як в Америці допомагають українським бійцям: волонтерський рух

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Субота, 22 листопада 2014 року
Дві американки українського походження назбирали для українських бійців допомоги на понад мільйон доларів, передає «П’ятий канал». 

Серед того, що вони зібрали для української армії: тисячі комплектів сучасного одягу стандарту НАТО, сучасні кровоспинні препарати, а також обладнання для реанімобілів, що працюють у зоні АТО.

Ірина Пилипенко з Лос-Анджелеса та Антоніна Левчук з Техасу у травні заснували фонд «Врятуймо життя разом» і почали возити в Україну ліки, медичне обладнання, одяг та амуніцію.

«Ми вже зв'язалися з американським заводом, який постачає обладнання для армії США, і отримали можливість на час війни отримувати заводські ціни», — каже Ірина Пилипенко.

Антоніна та Ірина більше не возять допомогу дрібними партіями, а працюють напряму з українськими волонтерами, які доправляють допомогу просто на передову.

«Дівчата активно допомагають нам практично з початку війни. Розуміємо одна одну з півслова. Вони знають проблеми наші. Ми вчора обговорювали з ними проблеми реабілітації військових після госпіталів. Є така ідея у нас з ними — зробити реабілітаційні центри», — розповідає відома волонтерка Тетяна Ричкова.


Читайте також:
Армія волонтерів: як допомагають країні
Бойовики друкуватимуть на Донбасі фальшиву гривню?
Українцям сказали, як попередити й уникнути терактів
500 силовиків притягнуто до відповідальності за державну зраду — СБУПідписатися:

Social comments Cackle

загрузка...