• «Газпром» на 15 років звільнили від податків

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Середа, 26 листопада 2014 року
Енергетичну компанію «Газпром» звільняють від податку на видобуток корисних копалин строком на 15 років, а від податку на власність — строком на 20 років. Однак діяти податкові канікули будуть лише в разі, якщо компанія реалізовуватиме проект поставок газу до Китаю.

Відповідний закон, який окрім «Газпрому» стосується також нафтової сфери, підписав Володимир Путін, повідомляє російське ІА «Прайм».

Згідно з ним, природний газ є підакцизним товаром, якщо оподаткування акцизом природного газу передбачене міжнародними договорами Росії. Так, в рамках поставок блакитного палива до Туреччини по «Блакитному потоку», «Газпром» буде зобов’язаний виставляти покупцю суму акцизу для сплати.

Що стосується нафти, то вивізне мито на неї знижується в 1,7 разів поетапно протягом трьох років, на нафтопродукти — в 1,7—5 разів. Ставки податку на видобуток корисних копалин підвищуються: на нафту в 1,7 разів, а на газовий конденсат — в 6,5 разів.

Ставки акцизів на нафтопродукти поетапно знижуються — таким чином російська влада намагається не допустити росту цін на них на внутрішньому ринку.

Згідно з підписаним законом встановлюються суми акцизу на бензин у розмірі 5,53—7,53 тисячі рублів на тонну в залежності від класу палива. Акциз на дизпаливо в 2015 році встановлений на рівні 3,45 тисяч рублів за тонну.


Читайте також:
Казахстан заборонив пиво та горілчану продукцію з Росії
Росія підрахувала збитки від санкцій
Україна виставила рахунок російським авіакомпаніям
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...