• В Криму провели молебень за жертв Голодомору

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Понеділок, 24 листопада 2014 року
У неділю в Сімферополі відбувся молебень пам’яті жертв Голодомору 1932—1933 років. Провели його у храмі святих князя Володимира та княгині Ольги, повідомляє «Укрінформ».

Загалом у панахиді взяли участь близько 100 вірян. Проводив її настоятель храму, оскільки архієпископ Кримський та Сімферопольський, який традиційно проводив такий молебень, виїхав до Києва взяти участь у заходах, присвячених вшануванню пам’яті жертв сталінського Голодомору.

«Учасники молебню розповідали журналістам, що в кожній із їхніх родин помирали рідні, і вони прийшли сюди, щоб вшанувати їхню пам’ять і поставити свічки за їхні душі», — повідомляє «Крим.Реалії». Як пояснюють у Київському патріархаті, хоча на території Криму радянська влада і не влаштовувала в 1932—1933 роках голодомору, на цих територіях помирали люди, які втікали від голоду в сусідніх регіонах.

Загалом жодного офіційного вшанування пам’яті жертв Голодомору на території окупованого і анексованого Кримського півострова російською владою не проводилось. В Україні та у світі пам’ять жертв організованого комуністичною владою масового голоду вшановують 22 листопада.


Читайте також:
Святкування Нового року в Києві: план заходів від мерії
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...