• ЄС підтримує особливий статус для Придністров'я

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Вівторок, 2 грудня 2014 року
Європейський Союз готовий до продовження співпраці з майбутнім урядом Республіки Молдова стосовно Придністровського врегулювання на принципах суверенітету і територіальної цілісності Молдови з наданням проблемному регіону особливого статусу.

Про це мовиться у спільному комюніке Верховного представника ЄС із питань закордонних справ та політики безпеки Федеріки Могеріні та Європейського комісара з питань європейської політики сусідства та перемовин з розширення Йоганнеса Гана у зв'язку з парламентськими виборами в Молдові, передає «Укрінформ», посилаючись на власного кореспондента у Молдові.

«Євросоюз готовий до співпраці з майбутнім урядом Молдови з питання мирного врегулювання Придністровського конфлікту на принципах суверенітету і територіальної цілісності Республіки Молдова з наданням Придністров'ю особливого статусу», — ідеться у комюніке.

Також наголошується, що «Євросоюз продовжить тісну взаємодію із Республікою Молдова на шляху до створення правової держави із сильною ринковою економікою».

Як відомо, за результатами парламентських виборів, що пройшли 30 листопада, (після обробки 98% протоколів), до майбутнього парламенту Молдови ввійде п'ять партій: крім проєвропейських ліберальних демократів, демократів і лібералів, 25 мандатів отримають соціалісти і 21 мандат — представники компартії.


Читайте також:
Експеримент американського журналіста: тиждень перегляду тільки російських каналів
Голова НАТО сказав, що Україна може стати членом альянсу
Військові кораблі Росії пішли від берегів Австралії
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...