• У неділю сили НАТО двічі реагували на російські бомбардувальники

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Понеділок, 8 грудня 2014 року
За неділю 7 грудня бомбардувальники Російської Федерації здійснили два неузгоджені з іншими країнами польоти у Балтійському регіоні. Кожного разу за ними піднімались винищувачі сил НАТО.

Першого разу переліт здійснювали 6 стратегічних бомбардувальників РФ, що здатні нести ядерні заряди — два надзвукові бомбардувальники дальньої дії Ту-22 та чотири Ту-95. На їхнє перехоплення латвійська сторона підняла винищувачі F-16, повідомило Міністерство оборони країни, пише «Європейська правда».

Пізніше відбувся ще один переліт російських суден, що не був узгоджений із іншими країнами регіону. Його здійснили три літаки Ту-134 Збройних сил Російської Федерації та один Ан-72. Вони летіли над Балтійським морем. Для їхнього перехоплення підняли винищувачі CF-188.

Останнім часом активність літаків Збройних сил РФ у повітряному просторі країн Балтії пожвавішала. Так, в суботу Міноборони Естонії повідомляло про те, що до Калінінграду була перекинута група літаків, серед яких був і стратегічний бомбардувальник.


Читайте також:
Бойовики в Грозному опублікували своє відеозвернення
Швеція завершила пошуки субмарини невідомого походження
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...